Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Ferace Modelleri

2013 Ferace Modelleri
29 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Ferace modellerinin günümüzde artık her modelini bulmak çok kolay. değişik markaların farklı tasarımlarla elde ettiği ferace modelleri tesettürlü bayanların en çok ilgilendiği giyim modelleri arasında yer alıyor. Ferace modelleri arasında bu sene trendde olan modeller, işlemeli ferace modelleri oldu. Değişik markaların desenli ferace modellerinde yeni modeller üretmeleri, tesettürlü bayanların da ilgisini çekiyor.

Ferace modellerinde, en çok tercih edilen ve daha çok genç bayanların tercih ettiği modellerden biri olan Şeritli ferace modelleri 2013 yılında gözde ferace modellerinden biri oldu. Tasarımıyla harika bir duruş sergileyen şeritli ferace modelleri vitrinlerin süsü olurken bayanların da ilgi odağı oldu.

Daha çok özel gecelere giderken giyilen ferace modellerinden biri olan pullu ferace modeli de yine 2013 yılında trend ferace modelleri arasında yer alıyor. Parıldayan özelliği ile bayanların şıklığına şıklık katan pullu ferace modeli 2013 yılında yine göze modeller arasında yer alacak.

Nakışlı ferace modeli, tesettürlü bayanların en çok ilgisini çeken modeller arasında yer alıyor. farklı markaların farklı dokunuşlarıyla elde ettiği nakışlı ferace modelleri 2013 yılında farklı tasarımlarıyla bayanların gözdesi haline geldi. Yine bunun yanında işlemeli ferace modelleri de 2013 yılında trend modeller arasında görülüyor. Birbirinden farklı ferace modellerinin yer aldığı ferace modellerimize bakarak siz de 2013 yılında yeni ferace modellerinden beğendiğinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git