Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri
5 Ağustos 2013 tarihinde eklendi,

2013 ilkbahar yaz gelinlik koleksiyonları deyinde tek bir kemle akla geliyor. GÖSTERİŞ. Ne kadar kabarıksa o kadar iyi, çok taş asla çok değildir. Her yanı çiçek bezeli olsun. Ya da beyazdan da beyaz kar beyaz olmalı. Kuyruklu ama nerdeyse lady Di’nin kine yakın.

Ünlü markaların değişik tarzlarda uyguladığı gelinlik modellerini iyice araştırmadan almaya gitmeyin. Duygu moda evinin özgün kreasyonları parmaklarınızın ucunda. Sitemizde modelleri görebilirsiniz.

Sırtı transparan kumaş, üzerine taş ve dantel işli modellerin genç kızların favorisi olduğu bu yıl modelleri her vücut tipi için farklı kesimlerde hazırlanıyor. Çok talep gören straplez modellerin idealleştirilmesi üste daha iyi oturan, daha doğal görünüm veren hale getirilmesi bu yılın modellerinin cazibesi.

Gelinlik genç kızların en büyük hayalidir. Beyaz ve kabarık olması hayalini kursalar da gerçekte gelinlik bakmaya giden genç kızlar daha farklı tercihler yapar. Beyazdan sarıya kadar pek çok tonda üretilen gelinlikler modelden modele renkleri farklı gösterir. Dolayısıyla görmeden tercih etmemeniz iyi olur.

Hüsniye modaevinin gelinlik modellerini deneyerek gelinlik tercihinizi yapabilirsiniz. Her genç kızın rüyası son moda gelinlikler denemeniz için sizi bekliyor sakın denemeden geçmeyin.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git