Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Kapalı Abiye Modelleri

2013 Kapalı Abiye Modelleri
7 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

2013 kapalı abiye modellerinde bu sene farklı renk ve tasarımlar göze çarpıyor. Yaz aylarının gelmesiyle yeni modellerin üretildiği abiye modellerinde tesettürlü bayanlar için yeni stil abiye modelleri bulunuyor. 2013 kapalı abiye modellerinde en çok göze çarpan modellerden biri ikili bluz abiye modeli. Vitrinlerin süsü gibi duran ikili bluz abiye modelleri 2013 yılının yaz aylarında en çok tercih edilen abiye modelleri arasında yer alıyor.

Kapalı abiye modellerinden yine en çok tutulan abiye modellerinden biri de kloş etek. Kloş etek ile abiyenin birleşmesi özel gecelere renklilik getiriyor. Farklı markaların güzel tasarımlarından elde ettikleri kloş etek abiye modellerinde en çok göze çarpan modeller arasında yer alıyor.

Tesettürlü bayanların yakından ilgilendiği giyim modellerinden olan abiye modellerini her gün sitemizin güncellenen ara yüzünde kolaylıkla bulabilirsiniz. Tesettür modasına dair son gelişmeleri takip edebileceğiniz sitemizde, tesettüre dair aradığını yeni giyim modellerinden, markaların çalışmalarına kadar yeni haberleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git