Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Moda Rengi Kavuniçi

2013 Moda Rengi Kavuniçi
24 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Her sene değişen modaların da kendilerine göre her sene yeni renkleri olur. Bayan modasında, tesettür modellerin de ya da diğer açık modellerde bu sene en çok tercih edilen renk kavuniçi oldu. Kavuniçi renkli elbise modellerinden, etek modellerine hatta pantolona kadar moda olması, senenin cıvıl cıvıl renklerle geçireceğine işaret ediyor.

2013 tesettür modasında da büyük bir beğeni toplayan kavuniçi rengini vitrinlerde çok fazla görmeye başladık. Pantolon modellerinden, pardesü modellerine varıncaya kadar neredeyse bütün giyim modellerinde kavuniçi rengi trend renk olarak görülüyor. Aksesuar modellerinde, ayakkabı ve çanta modellerinde ağırlık olarak tercih edilen rengin kavuniçi olması, moda dünyasında bu sene kavuniçi rengini çok sık göreceğimizi gösteriyor.

Moda tasarımcılarının bu sene kavuniçi rengine ağırlık vermeleri, tesettür dünyasında da büyük bir beğeni topladı. Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde vitrinlerde, alışveriş mağazalarında hakim olan kavuniçi rengi artık bu sene her yerde görebileceğimizi düşünüyoruz. 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git