Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Model Gelinlikler

2013 Model Gelinlikler
27 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

2013 de gelinlikler çok şaşaalı. Straplez yakasından kalça oyuntusuna kadar oturan sonra da kat kat tül ve tarlatanla kabaran prenses modeller çok moda. Üste oturan korsajın svaroski taş işli, Fransız dantel detaylı ya da serpme çiçek ayrıntılı olması bu yılın trendlerinden.

2013 de moda olan bir diğer model ise yine straplez düz kesim yakalı, bele kadar oturan belden aşağı bir numara tarlatan kadar az kabarık çan etekli zarif hanım modeli. Üstü boncuk ya da inci işli olan bu modelin belini taşlı bir kemerle belirginleştirebilirsiniz. Eteği bir metrelik ufak bir kuyrukla zenginleştirilmiş bu modelin alt tarafı tüylerle baştan ayağı işlenmiş.

Düğününüzde tek isteğim zarif olmak diyorsanız tam size uygun bir modelimiz var. Boncuksuz Fransız dantelinden dikilmiş bu gelinlik bele kadar askılı iç elbisesinin üzerinden transparan geliyor. Kolları dirsekten aşağı gelirken yakası omuzları yarı yarıya dışarı da bırakacak kadar geniş bir kayıkçı yaka. Belden itibaren arkası bol büzgülü gelen model üç metrelik uzun kuyruğuyla göz dolduruyor. Bu modelin üzerine alacağınız duvağı kuyruktan bile uzun olması gerek. Ama altta kalan Fransız dantelinin şaşaasını örtmemesi için duvağınızın tamamen işsiz düz bir tül olması yeterli. Duvağınızın başınıza değen bölümlerini yapma çiçeklerle kaplamanız sade duvağı canlandıracaktır. Elinize alacağınız canlı çiçek buketi ise tarzınızı tamamlayacak.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git