Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Setrms Pardesü Modelleri

2013 Setrms Pardesü Modelleri
11 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Pardesü dünyasının en iyi bilinen markalarından biri olan ve son zamanlarda kendinden daha fazla söz ettiren ” Setrms “ 2013 yılına özel pardesü modelleriyle yine tesettürlü bayanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Yaz aylarına uyumlu renk seçenekleriyle 2013 Setrms pardesü modellerinde değişik stil ve tarzları kolaylıkla görebilirsiniz. Firmanın özverili çalışmalarıyla elde ettiği pardesü modelleri yaz aylarının sıcaklarından daha fazla etkilenilmemesi adına açık tonlar kullanılmış.

2013 Setrms pardesü modellerinde birbirinden farklı model seçenekleri de yaz aylarında yüzünü gösterdi. Yazlık pardesü modellerindeki tasarım şıklığı tesettür çizgisini bozmamakla birlikte, yaz aylarının sıcaklarından korunmak için de oldukça kullanışlı hale getirilmiş. Setrms pardesü modellerinde bu sene en çok göze çarpan modellerden biri olan belden kemerli pardesü modeli, senenin en çok tutulacak pardesü modellerinden biri olacağa benziyor. Bunun dışındaki diğer pardesü modelleri de yine tesettürlü bayanların dikkatlerini üzerine çekecek.

Tesettür dünyasında en çok tercih edilen dış giyim modellerinden biri olan pardesü modelleri, eskisine göre daha değişik modeller kullanılarak tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor. Her sene değişen pardesü ve kap modelleri bayanların ilgisini çekerken, renk ve model seçenekleri de yine bayanların dikkatinden kaçmıyor.

2013 Setrms pardesü modellerinde ilgi çeken modellerden  biri de düz kemerli pardesü modeli. Farklı renklerin ve seçeneklerin tesettürlü bayanları beklediği bu modeli de çok seveceğinize inanıyoruz. Sizin için bu sene en çok göze çarpan setrms 2013 pardesü modellerini sitemize ekleyerek beğeninize sunuyoruz. Alışverişinizin daha rahat olması açısından, sitemize eklediğimiz pardesü modellerinden dilediğinizi beğenerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git