Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Tesettür Abiye

2013 Tesettür Abiye
17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Abiye seçimi yapılırken herhalde en çok dikkat edilen şeylerden biri de abiyenin rengidir. Abiye modellerinin renkleri 2013 yılında geçtiğimiz yıllara göre çok fazla değişti. Daha önceki senelerde kullanılan beyaz ve siyah abiyeler yerine mint yeşili, lila gibi renkler kullanılmaktadır. Abiye tasarımcıları 2013 yılında birbirinden şık abiye modelleri tasarlayarak, tesettür moda dünyasında yerlerini aldılar. Değişik abiye modelleri arasında yer alan mint yelişi abiye modelleri bu senenin en çok tercih edilen abiye renklerinden oldu.

Tesettür abiye modellerinde bu sene görülen farklı bir değişiklik de, abiye modellerindeki desenler oldu. Oldukça ilgi çeken abiye modellerinde kullanılan ilgi çekici tasarımlar ve işlemeler kapalı bayanların çok sevdiği renklerden oluşuyor. Tesettür modasına dair sitemizde tesettür alışverişi yapma şansını da elde edebilirsiniz. Renkli alışverişi sunan sitemizdeki modelleri inceleyerek dilediğiniz modeli beğenerek alışveriş mağazalarına gidebilirsiniz.

Tesettür modasına dair sitemizde birbirinden farklı giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Tesettür modasına dair merak ettiğiniz tüm konuları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı giyinmek isteyenlerin tercihi sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git