Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Tesettür Elbise Modelleri

2013 Tesettür Elbise Modelleri
24 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Muhafazakar bayanların yakından takip ettikleri tesettür modasında olan değişmeleri sizler için araştırarak sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önceleri de belirttiğimiz gibi, önceleri tesettür modasına dair çok fazla şey bulmak kolay değildi. Genellikle 2 ya da 3 modelden oluşan bir koleksiyonla kapalı bayanlar tesettür giyim ihtiyaçlarını karşılarlardı. Şunu da belirtmek gerekir ki, aslında tesettür de moda olmaz, yani tarz yapılan bir tesettür yoktur. Ancak şunun olması doğaldır. Tesettür çizgisini bozmayacak giyim modellerinin renk, desen ve tasarımlarının değişmesi normal bir şey olmakla birlikte, tesettürlü bayanlara seçim sunmaktır.

Kapalı bayanlar için 2013 yılında birbirinden farklı elbise modelleri, kapalı bayanların kıyafet ihtiyacını karşılıyor. Desen bakımından, renk bakımından ya da model bakımından bakıldığında muhafazakar bayanların kolaylıkla giyebilecekleri çok sayıda model bulunuyor.

Değişik markaların, her sene değişen modelleri, kapalı bayanların beğenisine sunuluyor. Özellikle bu sene en moda elbise rengi olarak karşımıza çıkan mavimsi renkler, bayanların en çok tercih edecekleri renkler arasında. Yine mint yeşili tesettürlü elbise modelleri de bu sene bayanların gözde rengi olacak.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ağır olan giyim modelleri yerine, daha sade ve hafif elbise modellerini tercih eden kapalı bayanlar, çok sayıda model ve renklerle diledikleri rahatlığa kavuşacaklar.

Tesettür modasına dair haberlerimizi takip etmek için sitemizi her gün ziyaret edebilirsiniz. Her gün değişen modeller, değişen tesettür modası ile alışverişinizi kolaylaştırmaya devam edeceğiz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git