Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2013 Tesettür Modası

2013  Tesettür Modası
23 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

2013 de tesettürlü bayanlar ne giyecek. Yüksek belli eteklerin moda olduğu 2013 yazı eteklerin yılı olma yolunda ilerliyor. Yüksek belli, korsajlı, pilili ya da plikaşeli etekler tesettürlü bayanların favorisi. Koyu renk etekler daha açık renk üstlerle kombin edilirken sizi daha ince, uzun ve zarif gösteriyor.

Platform tabanlı ince topuklu ayakkabılar giyerek etek boyunuzu daha da uzatabileceğiniz bu modeller abiye şıklığının da vazgeçilmezi olmuş durumda. Düz renk korsajlı bir etekle kombinleyeceğiniz dantelli bir bluz, uygun eşarp ve çanta tercihinizle basit bir takım göz alıcı bir abiyeye dönüşebilir. Korsajın üzerine takacağınız ince bir kemer belinizi vurgularken, kullandığınız düz kumaşı hareketlendirecektir.

Yaka ve kollara koyulan dantel detaylarıyla sade ama gösterişli bluzlar da tercih edebilirsiniz. Böylece daha iddiasız ama zevkli bir kombin edinebilirsiniz. Etek bluz gibi görünen iki parça elbiselerde aynı şıklığı verecektir. 2013 tesettür modasında kontras renklerin hakimiyetin de olan bu trendin en iyi tarafı rahatlığı. Pilili ya da plikaşeli eteğiniz özgürce hareket etme kabiliyetini verirken üstünüze rahatça oturan bluzunuz zarif görünecek. Günümüzün modası olan üst üste iki parçadan oluşan tül etekler de yüksek bel modasına uyarlandı.

Alttaki hafif kumaş üstteki tülle hem dokusunu hem de rengini ortaya koyuyor. Düz renk şallarla da kombin edebileceğiniz bu kombin kullandığınız kumaşın cinsine göre günlük ya da abiye olabilir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git