Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2014 Kapalı Abiye Modelleri

2014 Kapalı Abiye Modelleri
14 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinde kapalı bayanların çok fazla seçenek bulabilecekleri dopdolu 2014 sezonu kendini göstermeye başladı. Farklı renkler ve farklı tasarımlarla muhafazakar bayanların beğeneceği çok sayıda kapalı abiye modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

2014 Fatma Sevildi Kapalı Abiye Modelleri

2014 Fatma Sevildi Kapalı Abiye Modelleri Saks Mavisi

Özel gün ve gecelerde kapalı bayanların şıklıklarıyla birlikte tesettürlerini muhafaza etmelerini sağlayan kapalı abiye modelleri farklı görünüm ve tasarımlarıyla sizleri de kendine çekecek. En güzel tasarımlardan oluşan kapalı abiye modellerinde bu sene çok değişik modellerle birlikte moda rengini oluşturacak yeni renkler de kapalı bayanları bekleyen değişiklikler arasında yer alıyor.

2014 Abiye Modelleri

2014 Abiye Modelleri

Muhafazakar bayanlar için seçtiğimiz kapalı abiye modellerinde çok fazla seçeneğin yer alması, moda dünyasında yeni stilin belirlenmesinde de oldukça yardımcınız olacak. En güzel abiye modellerinin yer aldığı sitemizi her gün ziyaret ederek sezona damgasını vuran 2014 kapalı abiye modellerinin yanı sıra diğer giyim modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. En güzel modellerin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek tasarım harikası 2014 kapalı abiye modellerini ve irtibat adreslerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

2014 Marka Abiye Modelleri

2014 Marka Abiye Modelleri

2014 kapalı abiye modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kolay alışverişin keyfini çıkartabileceğiniz sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git