Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2014 Muslima Wear Koleksiyonu

2014  Muslima Wear Koleksiyonu
23 Mart 2014 tarihinde eklendi,

Muslima Wear Koleksiyonu

Tesettür modasına anlamlı bir soluk getiren başarılı marka Muslima Wear, bayanların hayal dünyasından ilham alarak onlara özgü tesettür dünyası yaratıyor. İslam’ın özü olan tevazu ve zarafeti karıştırarak ortaya moda içi şık tasarımlar çıkarıyor. Toplum ve kültür için olduğu kadar kadınları şık giyinme zemini hazırlayan dünya çapında bir marka olup ülkemizin de saygınlığını kazanmış bulunmaktadır. Her ülkenin kendine has gelenek ve kültürünü ele alarak çizgiler oluşturan firmanın Avrupa ve Amerika üzerinde Pazar ağı olduğunu da hesaba katarsak, ülkelerin ihtiyaçları doğrultusunda özenli çalışmalarının ürünlerini görüyoruz, diyebiliriz.

Muslima Elbise Modelleri giyin

Hiç görmediğiniz bir stili, kullanılan hassas malzemeler, temiz tasarımlar ve trend renklerin eşliğinde bir araya getirip Muslima Wear Koleksiyonunu yaratıyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz kıyafetlerin yaratıcısı marka, kumaş seçimleri ve kalıpları ile farkını ortaya koyuyor. Farklı tuşelere sahip elbise ve tunik modelleri ile ön plana çıkan Muslima Wear yaratıcılığı ile bizleri şaşırtıyor. Bir giysi hem sade hem nasıl zengin görünür? Diyebilir, asil duruşu olan bu kıyafetlerden benim kadar sizlerde etkilenebilirsiniz. Bir de düşünün ki üzeriniz de kim bilir nasıl duracaktır?Tesettür modasına önemli katkılar sağlayan Müslima Wear en seçkin modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tesettür modasına önemli katkılar sağlayan Müslima Wear en seçkin modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Muslima Wear Tesettür Kıyafetleri

 

Muslima Wear Seçkin 2014 Tesettür Modelleri

 

 

Muslima Wear 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonunu daha önce sizler ile paylaşmıştık, her ürünü çok beğenilen firmanın önceki koleksiyon parçalarını da http://www.ortuluyum.com/muslima-wear-2014-koleksiyonu/  görebilirsiniz.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git