Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2014 Neva Style Şal Modelleri

2014 Neva Style Şal Modelleri
27 Ağustos 2014 tarihinde eklendi,

Lazer Kesimli Desenli Neva

Tesettür giyimin yeni nesil isteklerine uygunluğu ile bilinen Neva Style eşarpları kendine has bir şal bağlama stili olup adı gibi farklı markalar arasında yer alıyor.Bağcıklı şal segmentin de Pazar lideri olup, ürettiği dantelli ve lazer kesim şalların yanı sıra dijital baskılı lazer şal üretimiyle de bizlerden alkışları topladı. Aynı zamanda müşterilerine ve bayilerine sunduğu kusursuza yakın hizmet her geçen gün kalitesini arttırarak devam etmesini sağlamaktadır. Mükemmeliyetçi üretim ve pazarlama anlayışı sayesinde, üretim potansiyellerini arttırıp ürün portföyünü genişleterek yoluna devam etmektedir.

İslami kesim için bir hayli şatafatlı ve onay almayan markanın ürünleri, aksine muhafazakâr kesimin yoğun ilgi ve beğenisini topluyor. Neva Style markasının çok tutulmasının arkasında ki özelliklerin başında seçkin kumaş kalitesini gözler önüne sermesi, öyle ki ipeklilerden vazgeçmeyişi ile narin danteller kullanarak inceliği birleştirmesi en önemli faktörler arasında yer alıyor. Yüzyıllardır zarafetin simgesi olarak kabul edilen danteli bayanların vazgeçilmezi olan şallarda ki kullanım yerleri asaleti ikiye katlayacak bir havada görünmenizi sağlıyor.

Neva Style İpek Fuşya Şal

Kullandığı desenler ve baskıların yanı sıra sadelik arayanları da atlamadan koleksiyon parçaları arasında yer veriyor. Neon renkleri görseniz de, pastel ve soft renkleri de eklemeyi ihmal etmiyor, aynı zamanda dikiş kalitesine ekstra özen gösteren Neva Style, geometrik desenler ve çiçek baskılara öncelik vermiş. Modern görünüm elde etmek, değişen hayata yetişebilmek için oldukça iyi bir alternatif sağlayan marka, kolay yoldan şıklığı yakalamak isteyen bayanların birinci tercihi oluyor. Şifon şallar ile kıyafetlerinize farklı bir hava katabilir, dilerseniz ipek satenler ile abiye bir görünüm elde edebileceğiniz gibi gündelik hayatınızı da renklendirebilirsiniz. Şal konusunda güvenebileceğiniz markalar arasında yer alan Neva Style özgün duruşu ile sizleri sarıp sarmalamayı düşünüyor.

Çiçek Baskılı Şifon Şal

Fiyatlarına gelince..

İpel şal fiyatları 89 tl civarında seyrederken, uçlarındaki dantelleriyle şık bir görünüme kavuşturulmuş olanların ise fiyatları 39 tl ile 49 tl arası değişim gösteriyor.

Dijital baskılı lazer kesimli şallar çiçekli, güllü baskılarıyla bahar havası yaşayan enerjik modeller ise sadece 18 tl olarak görülüyor.

Sadece Şifon şal modellerinden düşünürseniz mesela kelebek, çiçek, gül ve farklı varyasyonların fiyatları ise 15 tl olarak belirlenmiş.

Dijital baskılı şifon şal modellerini tercih edenler için ise 23 tl gibi rakamları farklı satış sitelerinde değişim göstererek görmeniz mümkündür.

2014 Nevа Style Şal Koleksiyonu

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git