Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2014 Tesettür Abiye Modelleri

2014 Tesettür Abiye Modelleri
12 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

Tesettürlü bayanların modası 2014 de çok renkli. Şifon kumaşların, svaroski taşların, bol büzgülü yuvarlak eteklerin, karpuz kolların yılı bu yıl. Yılın renklerin parlement mavisini üstü oturan bir üst beden, büzgülü küçük boy bir tarlatanla zenginleştireceğiniz yuvarlak eteğinizle kullanabilirsiniz. Belinize ve kollarınıza svaroski taşlardan işlemeler yaptıracağınız bu model 2014 tesettür abiye modellerinin en gözde modası olacaktır. Diğer bir tercihiniz zümrüt yeşili olmalı.

2014 Tesettür Abiye Modelleri

2014 Tesettür Abiye Modelleri

Son birkaç yılın zirvedeki rengi olan zümrüt yeşili bu yılda popülaritesinden bir şey kaybetmiş değil. Göğüs altından kalın bir bel bandıyla tutturulmuş modelinizin etekleri dümdüz aşağı inmeli. Tercih edeceğiniz şifon ya da tül kumaş bunu kolaylıkla yapacaktır. Elbisenizi zenginleştirmek için yapacağınız şey yakasına kocaman bir çiçek buketi kondurmak ve kola ayrıntısını güçlü yapmak. Kollarınızın altından yere kadar uzanacak şifondan bir parça hareketlerinizi bir bulutta yürüyormuşçasına narin kılacak.

Kapalı Abiye Modelleri

Kapalı Abiye Modelleri

2014  tesettür abiye modellerinin bir diğer göze batan rengi küpe çiçeği. Küpe çiçeği ve tonlarını yine şifon kumaştan kat kat eteklerle vurgulayabileceğiniz abiyelerinizin kol ayrıntılarına mutlaka dikkat edin çünkü bu sene kol senesi. Belden korsajlı modelinizin bir tarafına iri bir broş takmayı unutmayın. Kat kat eteklerinizi asimetrik kestirirseniz, her hareketinizle uçuşan bir model elde edersiniz. Yaz sıcaklarında tercih edeceğiniz ayakkabınızın önü ve arkası açık olmasını modelimize de uygun olacaktır.

Kapalı Abiye Modelleri Kırmızı

Kapalı Abiye Modelleri Kırmızı

Kapalı bayanların çok beğenecekleri kapalı abiye modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizin için seçerek sitemize eklemeye devam ediyoruz. Birbirinden farklı abiye modellerine yer verdiğimiz sitemizle alışverişinize renk katacaksınız.

loading...

Etiketler:

2014 Tesettür Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git