Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2014 Tesettür Sokak Modasına Genel Bakış

2014 Tesettür Sokak Modasına Genel Bakış
16 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Tesettür modası her geçen gün bir o kadar şık bayanlarımızla dolup taşıyor. Artık kapalı bayanlarımız da aradığı her modeli bulmanın keyfi ve biraz daha giyime karşı doğru seçimlerle adeta tesettür sokak modasını oluşturuyor. Birbirinden güzel modern ve uyumlu kombinlerle 2014 tesettür sokak modasını ele aldık. Karşımıza gerçekten bu anlamda güzel kombinler çıktı.

Öncelikle tesettür giyimde genelde yeni kapanan bayanlarımız pantolonlardan hemen vazgeçemiyor. Bunun dışından genç kapalı birçok bayanda pantolondan yana tercih yapıyor. Orta yaş üstü bayanlarımız ise büyük çoğunluğu etek ya da elbise tercih etmektedir. Pantolon kullanan bayanlarımızın aslında pek de önermesek de etek kullanımına geçmesi uygun olacaktır. Fakat zamanla değiştirmeyi düşünüyoruz diyorsanız amenna.

2014 tesettür sokak modasında da pantolon kullanan bayanlarımızı görüyoruz. Bizde modellerde ele aldık aslında. Malum her kesim kendi tercihi yapmış olmasından dolayı bizler de bu modellere yer verdik. Oldukça güzel ve şık etekli kombinler yapmış bayanlarımız da vardır. Gömlek, bluz ve ceketler yapılmış olan bu tesettür sokak modasını inceleyerek sizlerde kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git