Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015-2016 Sezonu Tesettür Gelinlik Modelleri

2015-2016 Sezonu Tesettür Gelinlik Modelleri
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

2015-2016 Sezonu Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri bakımından her sene farklı modeller ortaya çıkıyor.Tesettür gelinlik modelleri bakımından ortaya çıkan yeni tasarımlar, gelinlik alıcıları için yeni alternatifler sağlıyor. Tesettür tercihi ülkemizde yoğun olduğu için artık daha çok bu tarz için yeni tasarımlar sunuluyor.

Tesettür gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen, taşlı modeller, düz modeller, asimetrik modeller olarak görülüyor. Firmaların dikkatini çeken bu durum, tesettür gelinliklerin daha yoğun bir şekilde bu modellerin sunulmasını sağlıyor. Elbette çok daha farklı modeller de var fakat özellikle 2015 senesi içinde saydığımız modeller bakımından yoğun bir talep söz konusu idi.

2015-2016 Sezonu Tesettür Gelinlik Çeşitleri

Önemli günlerin başında gelen düğün günlerinde gelinlik seçimi ilk olarak önem verdiğimiz konudur. Gelinleri o gece en özel şekilde hazırlanması gerekir. Tercih tesettürden yana ise tesettür gelinlik çeşitleri arasında günümüzde en çok taşlı modeller tercih ediliyor. Özellikle duvaklarda taşların kullanılması ile istenen şık görünüm sağlanıyor. Tesettür gelinlik çeşitleri o kadar çok çeşitlendi ki arasından tercih yapmak oldukça zorlaştı. Tesettür gelinlik modelleri arasından en çok tercih edilenleri bizim aracılığımız ile görebilirsiniz.

2015-2016 Sezonu Taşlı Tesettür Gelinlikler

Tesettür giyimin yoğun olduğu ülkemizde, tesettür gelinliklere olan taleplerde de artış var. Taşlı tesettür gelinliklerin daha çok tercih edilmesi, bu alandaki üretim ve tasarımların artmasını sağladı.Tesettür gelinlik modelleri için yapılan tasarımlarda modacı ve tasarımcıların en çok dikkat ettiği konu ise farklı tarzların ortaya konması.

2015-2016 Sezonu Asimetrik Tesettür Gelinlikler

Asimetrik kesimler 2015 senesinin popüler tarzı. Asimetrik tarzı artık tesettür gelinliklerde de görebiliyoruz. Gelinlerin, tesettür gelinlikler içinde asimetrik kesimleri tercih etmeleri, bu tarzın daha yoğun şekilde piyasada kalmasını sağladı. Özellikle de gelinliklerin etek kısımlarında daha çok görülen asimetrik kesimler, tesettür gelinlik modelleri arasında en çok ilgi görenleri arasında.

2015-2016 Sezonu Renkli Tesettür Gelinlikler

Tesettür gelinlik çeşitleri içinde en az tercih edilenler renkli modellerdir. Çünkü gelinlik tercihinde hala en çok beyaz tercih edilir. Sıra dışı olarak kabul edilen renkli tesettür gelinlik modelleri, tasarımcıların gözdesi olsa da, tercih konusunda en son sıralarda görülüyor.

2015-2016 Sezonu Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git