Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Bayan Çorap Modelleri

2015 Bayan Çorap Modelleri
26 Ocak 2015 tarihinde eklendi,

2015 Bayan Çorap Modelleri

bayancorap2015 Bayan Çorap Modelleri hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni sezona ait tesettür çoraplarını öğrenmek istiyorsanız ve de tesettür modasını yakından takip etmek istiyorsanız bu yazımızı kesinlikle kaçırmayın!

Kış aylarında şıklık ve farklılığı yakalamak adına bayanlar için en vazgeçilmez parçalardan biri olan çoraplar, bu sezonda 2015 birbirinden renkli ve kışkırtıcı çorap modelleri ile bayanların akıllarını başlarından alacak. Yumuşak dokuları ile kısa çoraplar ayaklarımızı ısıtırken değişik renk ve desenlerdeki külotlu çoraplar da kombinlerimizde farklı bir stil oluşturacak.

Yazın olduğu kadar, sonbahar ve kış aylarında da bir bayan için güzel giyinmek kadar trend olmakta önemli. Renk seçenekleri kadar, çoraplarda alternatif desen çeşitliliğinede oldukça geniş yer verilmiş. Kış aylarında genelde kalın ve örgülü çorapları çokça tercih etmemize rağmen, külotlu çorapların da zarafetinden vazgeçememekteyiz.

2015 sezonunun birbirinden renkli ve desenli çoraplarını giyebilmek için bayan gardroplarının eteklerle dolup taşacağı kesin. Kadınlar için oluşturulmuş çorap modasında, giyimde olduğu kadar, çoraplarda da çizgili ve desenli modeller bulunmakta. Yeşilin, sarının, mavinin, pembenin neon ışıltılarını çoraplarda da göreceğiz. Gerek çizgili gerekse ekoseli modellerde karşımıza çıkacak olan neon ışıltısının yanı sıra, daha zarif bir görünüm için özellikle ofis çalışanlarının sıkça tercih edebileceği modellerde mevcut. 2015 Bayan Çorap Modelleri fotoğraflarını görmek istiyorsanız ve 2015 çorap modası hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki fotoğraflarada bakabilirsiniz.

Çiçek desenli, dantel ağırlıklı, delikli ve tül detaylı 2015 çorap modelleri oldukça ilgi görmekle birlikte, spor giyimden vazgeçemeyenler için oluşturulmuş kalın yünlü çorap modelleri derlenerek ponpon detayı ya da dize kadar uzanan desenli modellerden de faydalanılmış. Boydan ve enden çizgili olarak üretilmiş çorap modellerinin yanı sıra, yırtık ve yama detayının çanta, pantolon ve ayakkabıyı da sardığı bu sezonda, çorap modelleri de cut out akımından etkilenmiş durumda.

Giyimde, ana parçalarda olduğu kadar külotlu çoraplarda da yırtıklara, kendiliğinden kaçmış bir görünüm verilen detaylara fazlaca yer verilmiş. Özellikle siyah rengin asaletinde, birbirinden farklı detaylarla yeni sezonda çoraplara da asi ve özgür bir hava katılmış.

2015 Bayan Çorap Modelleri Fotoğrafları

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git