Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Burkini – Tesettür Mayo Modası

2015 Burkini – Tesettür Mayo Modası
8 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

2015 Burkini – Tesettür Mayo Modası

Uzun yıllardır tesettürlü bayanların sahilde ve denizde giyebileceği kıyafet sorunu, son yıllarda modacıların bu konuya el atmaları ile çözüldü. Gardolabındakileri kombin yapıp giymeye çalışan tesettürlü hanımlar, tesettür mayosu diğer adıyla Burkinitrendi ile bu büyük sorunlarından kurtuldu. Son yıllarda hızla büyüyen sektör, hem yurtdışında hem yurt içinde bize birçok seçenek sunuyor. Yazın sıcak günlerine yaklaştığımız şu günlerde, bizde 2015 Burkini – tesettür mayomodasına bir göz atalım istedik. Bakalım bu yaz sizi ne renkler ve hangi modeller bekliyor.

2015 Burkini – tesettür mayo modelleri çoğunlukla, pembe ve mavi üzerine kurulu.

Bu renklerin kombini isetesettür mayolarına oldukça farklı bir görünüm kazandırmış.Pembe ve Mavinin yanı sıra bu sene özelliklede taytlı modellerde beyaz, siyah ve kırmızı renkleri de bolca göreceğiz.

Sezonun tesettür mayoları bu sene tesettürlü hanımlara oldukça farklı bir hava katacak. Şimdiden sahillerin cıvıl cıvıl görüneceğini söylemek mümkün.

Yavaş yavaş vitrinlerde kendini gösteren koleksiyonlar, markalara göre biraz farklılık gösterse de genel hatlarıyla bu senenin moda renklerinde karar kılmış görünüyorlar. Bu sene bordo, eflatun, lacivert gibi mavi ve pembenin farklı tonlarını da sahillerde görmek mümkün olacak. Bir diğer yenilik ise danteller. Bu yaz tesettür mayoların da bolca dantel işlemeler görmek mümkün. Bu sayedemayolar daha hoş bir görünüm kazanmış diyebiliriz.

2015 Burkini ve tesettür mayoları, her ne kadar eşofman görünümüne sahip olsalar da, oldu

kça özel kumaşlardan üretiliyorlar. İnce bir yapıya sahip bu ince kumaşlar, suyun kumaş üzerinden akmasını sağlıyor. Böylece hem yüzerken kıyafet şişmiyor, hem de sudan çıktığınızda üstünüze yapışmıyor. Bu da tesettürlü bayanlar için tercih edilme sebebini oluşturuyor.

Gelelim fiyatlarına; yurt dışı ve yurt içi birçok ünlü firmanın ürettiği tesettür mayolarını, 45 TL’den 200 TL’ye kadar olan fiyat aralığında bulmak mümkün. Fiyatları etkileyen en önemli unsur ise kumaş kalitesi ve işçilik.

2015 yazında tesettürlü bayanlar yeni Burkini – tesettür mayo modelleri sayesinde, sahillerde şık ve konforlu mayolarıyla, rahatça denizin ya da havuzu tadını çıkarabilecekler.

2015 Burkini – Tesettür Mayo Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git