Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 İpek Eşarp Modası

2015 İpek Eşarp Modası
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

2015 İpek Eşarp Modası

Tesettürlü hanımlarımızı hem modern hem de zarif gösteren  ipek eşarplar 2015 senesinde oldukça moda. Peki ipek eşarpları kullanırken nelere dikkat etmek gerekir?

Sade ve Desenli Modeller
İpek eşarplarda sade ve desenli, modeller, kıyafete uygun olarak ve doğru kullanılmalıdır. En güzeli her kıyafetinize uyacak ve sizi açacak düz ya da olabildiğince sade bir ipek eşarp ile desenli modellerin ikisine de gardırobunuzda yer vermek. Sade modelleri, daha hareketli kıyafetlerinizle kombinleyebilir; sade kıyafetlerinizle ise desenli ve canlı renklere sahip eşarplarınızı takarak çok hoş görünebilirsiniz.

2015 İpek Eşarplarda Öne Çıkan Çizgiler

2015 ipek eşarplarda sonbahar kış sezonu ile oldukça hareketli ve modern bir geçişe tanık oluyoruz. İpek eşarplarda renk ve desenler, alışılmış çizgilerinin dışına çıkarak bir hayli özgürleşti.

Çiçek motifleri
Bunun yanında çiçek desenleri, klasik formları ile hala moda. Hanımların tercihinde ilk sırayı alan çiçek motifleri, çok daha sanatsal yorumlarıyla 2015 ilkbahar yaz sezonunda da karşımızda olacak.

Kelebek Desenler
İpek eşarplarda kelebek formları, çiçek motiflerinin tahtını zorlayacağa benziyor. Birbirinden hoş renklerin kullanıldığı kelebekler, ipek eşarpları bir hayli hareketlendiriyor.

Retro
Modada geriye dönüş rüzgarları estiren Retro, ipek eşarplarda da otantik ya da mistik çizgiler; puantiyeler ve ebru motiflerinde kendini gösteriyor.
Grafik Tasarımlar
Yeni sezon ipek eşarplar, adeta bir sanatçı duyarlılığı ile tasarlanmış izlenimi veriyor. Bunda grafik modellerin payı bir hayli fazla. Geometrik şekiller, birer grafik tasarım olarak ipek eşarplarda başarıyla kullanılıyor. Kare ya da dikdörtgen hatların dairesel formlarda yumuşatıldığı desenler, bir hayli gösterişli.
Kontrast Renkler
Yeni sezon ipek eşarplarda renkler de çok hoş kullanılmış. Eşarplarda renk kullanımında kontrast etkiler, bir önceki sezonlara göre daha ağır basıyor. Renk karmaşasından mümkün olduğunca kaçınılan ipek eşarplarda, mor ve gri uyumu ise her kadının gardırobunu hak ediyor!

2015 İpek Eşarp Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git