Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Kış Beymen Eşarp Modelleri

2015 Kış Beymen Eşarp Modelleri
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

Sınıfının en iyileri arasında yer alan beymen markası bünyesi altında bir çok mağazası mevcuttur. Hem Türkiyede hem de yurt dışında başarılı tasarımları ile 1971’den bu yana müşterilerine aradıklarını bulmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Moda alanında görmek istedikleri tüm kıyafetleri en modern şeklilde titizlikle ve en zengin çeşitleri ile satışa çıkararak müşterilerinin memnuniyetini sağlamakta ve güvenini kazanmaktadır.

Kırmızı Eşarp Modeli

2015 kış koleksiyonu içerisinde beymen mağazalarının en dikkat çeken koleksiyonlardan bir tanesi de 2015 Kış Beymen Eşarp Modelleridir. Giyim kuşamında kalite isteyen tesettürlü bayanların beymen eşarp modelleri kış koleksiyonunu mutlaka incelemelerini tavsiye ediyoruz. Kış mevsiminin özel renkleri ve günümüzün moda olan desenlerini bir araya getirerek tasarlanan 2015 Kış Beymen Eşarp Modelleri geçtiğimiz günlerde tesettürlü bayanların beğenisine sunuldu. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı eşarp desenlerinin yanı sıra tek renk hakimiyetinin olduğu eşarp modelleride çok ilgi görecek gibi görünüyor. Beymen eşarp modellerinin geneline bakıldığı zaman resim deseni taıyan modellerin olmadığı görülmektedir. Beymen modellerinde daha çok puantiye desenler, çiçek desenler, dalga desenler ve çizgi desenler gibi desenler ağırlıklı olara görülmektedir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki 2015 Kış Beymen Eşarp Modelleri koleksiyonunun fiyatları konusunda çok da ucuz diyemeyeceğiz! Bu koleksiyonda en ucuz eşarp fiyatı 185 tl civarındadır. Eşarplarına önem veren ve uzun yıllar kullanmayı isteyen tesettürlü bayanların bu koleksiyona kesinlikle bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz 2015 Kış Beymen Eşarp Modelleri adlı fotoğraf galerimizi inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git