Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Kışlık Pardesü Modelleri

2015 Kışlık Pardesü Modelleri
12 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

Pardesü Modelleri

Kış mevsiminin de gelmesiyle sıcak havalara veda etme zamanı geldi de geçti bile, kışlık pardesüler soğuk havalarda en çok ihtiyaç duyulan kıyafetlerin arasında yer alıyor. Soğuk kış günleri için sizi ısıtacak bir pardesü ihtiyacınız var ise bu makaleyi mutlaka okumalısınız.  Pardesü üretimi yapan bir çok marka mevcuttur, ve koleksiyonlarında yüzlerce farklı pardesi modeli bulunmaktadır. haliyle bu kadar fazla çeşit olunca insanın kafası karışıyor ve seçim yapmakta zorlanıyor. Özellikle kış şartlarına uygun kalın kumaşlı ve soğuk geçirmeyecek modellerden yana kullanmalısınız tercihinizi.

Pardesü Modelleri 2

Pardesü seçiminizi kış mevsimi için yapıyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken husus kumaşı olmalıdır. Fiyatının daha ucuz olması için çoğu pardesü modeli artık polyester ağırlıklı üretiliyor. Fakat poleyster ağırlıklı pardesü modelleri uzun ömürlü olmuyorlar. Pardesüm uzun ömürlü olsun en az 2-3 yıl giyebileyim diyorsanız tercihiniz yün ve pamuk ağırlıklı kumaşlar olmalıdır. Yün ve pamuk ağırlıklı kumaşlardan üretilen pardesüler biraz daha yüksek fiyatlıdır ama aynı zamanda uzun ömürlüdür.

Pardesü alırken astarı olup olmadığınada dikkat edilmelidir, zira astarının olması pardesünün kalitesini ve fiyatını etkileyen başka bir usnurdur. Seçtiğnin pardesünün içinde astar yoksa sizi soğuktan korumaya yeterli olmayacaktır. Ödediğiniz para boşa gitmiş olup hiç te istemediğiniz bir sonuca yol açacaktır. Keyfinimiz kaçıracak dercede önemli nir ayrıntıdır pardesüye boşa para vermek.

Sizler için hazırlamış olduğumuz 2015 Kışlık Pardesü Modelleri adlı fotoğraf galerimizi inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git