Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Kreasyonlarında Tesettür Giyim Tarzı Daha Çok Renkleniyor

2015 Kreasyonlarında Tesettür Giyim Tarzı Daha Çok Renkleniyor
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

 2015 Kreasyonlarında Tesettür Giyim Tarzı Daha Çok Renkleniyor

Muhafazakar giyinmeyi tercih eden bayanlar, giyim konusunda modayı da yakından takip ediyorlar. Bir moda sektörü haline gelen bu tarz giyim, ünlü modacıların da koleksiyon hazırlamasına sebep olmuştur.

Tesettür giyim modası, dantellerin, boncukların, pulların ve payetlerin kullanılması ile de gelişmiştir. Günlük kullanılan kıyafetlerin yanı sıra, özel günlerde ve gecelerde de kullanılan giysilerin zenginliği göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra, birçok renk alternatiflerinin de kullanılması sayesinde, kıyafetler göz alıcı olmaya başlamıştır.

Tesettürlü  bayanların, iş hayatında yoğun olarak katılması sayesinde, işe giderken giydikleri bir çok kapalı giyim modellerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bundan dolayı elbiseler, gömlekler ve pantolonlar büyük ilgi görmektedir.

Kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı olan şal, geometrik şekilli, düz renkte, ve puanlı olabilir. Genellikle saten ve pamuklu olanlar daha çok tercih edilmektedir.

Kıyafet seçiminde bulunurken, birbiri ile kombinlenebilen giysiler tercih edilmelidir. Böylece, kıyafetler birçok parça ile tamamlanabilir. Kapalı hanımlar için tasarlanan abiye kıyafetlerdeki asalet ise, renklerin armonisi ile daha bir anlam kazanmaktadır.

 2015 Kreasyonlarında Tesettür Giyim Tarzı Daha Çok Renkleniyor Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git