Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Hırka Tunik Modelleri

2015 Tesettür Hırka Tunik Modelleri
25 Şubat 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Hırka Tunik Modelleri

Mevsim geçişlerinde tesettürlü hanımlarımınız en çok  tercih ettiği parçalardan hırka tunikler, birbirinden değişik modelleri ile markaların yeni sezonunda yerlerini  aldı.

Beden stilinize göre, farklı modeller arasından seçeceğiniz tesettür hırka tuniklerle, ilkbaharı şık karşılayacaksınız.

Katlı Modeller
2015 tesettür modasında hırka tuniklerde öne çıkan detayların başında katlı modeller geliyor. Dış giyim olarak da tercih edebileceğiniz ve ilkbaharın soğuk günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kıyafet. Önden kat verilerek hareketlendirilen hırka tuniklerde düğmelerin dikkat çekici bir aksesuar olarak kullanıldığı da görülüyor. Önden iri ve belirgin düğmeler,  katlı hırka tuniklerin bedende daha zarif durmasını sağlıyor. Katlı tesettür hırkalar, hareketli parçalar olduğundan beden stili olarak ince tesettürlü hanımlarımıza daha çok  hitap eden bir model.
Derin V Yaka Kloş Hırka Tunikler
Klasik V yaka hırka tunikler, üst bölgesi ince, basen bölgesi kalın hanımlarımızı zarif gösterecek modeller. Modelin basenleri kapatan kısa formları uzun eteklerle oldukça şık bir kombin yaratacak modelde tasarlanmış. Derin V yaka uzun kloş hırka tuniklerin sade modelleri desenli gömlek ya da bluzlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Ayrıca hırkanıza uygun, özenle seçeceğiniz şalınız, derin V yaka hırka tuniğinizin dekolte bölgesinde oldukça hoş duracaktır.

Hakim Yaka Hırka Tunikler
2015 hırka tunik modellerinde hakim yakalar, ön plana çıkıyor. Etek kısmı hareketli hırka tunikler hakim yakalar ile daha zarif görünüyor.

Kloş Hırka Tunik Modelleri
Bele oturarak etek kısmı kloş tarzda açılan modeller, kalın belli hanımlarımızın bedenlerini daha biçimli gösteriyor. Bunun yanında kloş hırka tunikler, göbek bölgesinde vücut hatlarını mükemmel şekilde kamufle ediyor. Kloş hırka tuniklerde bel bölgesi büzgülü modeler ise oldukça revaçta.

Hırka Tunikler Nasıl Kombinlenebilir
Hırka tuniklerin uzun formları, geniş kesim pantolonlarla çok şık durmamaktadır. Uzun tesettür hırka tunik modelleri, boru paça pantolonlar ve topuklu ayakkabılarla çok hoş bir kombin yaratır. Kloş hırka tuniklerle zarif bir el çantası da bu kombini tamamlayacaktır.

2015 Tesettür Hırka Tunik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git