Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Nişan Elbise Modelleri

2015 Tesettür Nişan Elbise Modelleri
5 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Nişan Elbise Modelleri

Tesettür modası, geçmişe oranla büyük yol kat etmiştir. Tesettür Modasının bu kadar gelişip büyümesindeki asıl sebep; tesettürlü kadınların yeniliklere açık, son derece zevkli ve dünya modasını yakından takip etmelerinden kaynaklanıyor.

Tesettürlü genç kızlar için hazırlanan 2015 İlkbahar/Yaza Nişanlık Modellerinin tanıtıldığı kreasyonlar büyük ilgi topluyor. Yaz mevsiminde evlenecek olan genç kızlar, bu modeller arasından seçimlerini yapmaya çoktan başladılar. Birbirinden şık ve bir o kadar da zarif olan nişanlıklara olan ilgi, modacılarında yüzünü güldürüyor. Bu yaz sezonunda evlenecek olan genç kızları, birçok model seçeneği bekliyor.

Kabarık nişan tuvaletleri

Özellikle otel, restaurant, tarihi mekanlar gibi yerlerde yapılacak olan nişan törenleri için tercih ediliyor. Bu sezon kabarık nişan elbiseleri, saten ve dantel kumaşların yanı sıra, şifonların ufak dokunuşlarıyla da hareketlendirilmiş. Üst bedeni büstiyer olan modellerde, kollar uzun ve bilekler valonlu, eteğinin ise saten ve şifon kombinli olduğu görülüyor. Satenin üzerindeki şifonlar, çiçeklerle yukarı doğru toplanmış. Kabarık nişanlıklar, kristal taşlarla işlenerek ışıltılı bir görsellik sağlanmış. Bunun yanı sıra, inci işlemeler ve sırma işlemelerde göze çarpıyor. Kendini bir prenses olarak hissetmek isteyen ve ihtişamdan hoşlanan gelin adayları için son derece ideal bir seçim olacaktır. Kabarık nişanlık modeli, özellikle zayıf ve ince yapılı genç kızlar için son derece ideal bir seçenek olacaktır.

Dar ve Uzun nişan kıyafetleri

Bu modeller, evde yapılacak nişan törenleri için son derece uygun modellerdir. İki parça veya tek parça elbiseden oluşuyor. Saten ve krep saten, tafta ve organze tül detay gibi kumaşlardan yapılıyor. Genç kızları zayıf ve uzun gösterecek modeller arasında yer alıyor. Nişan elbise modelleri, pırıltılı taşlar, inciler, işlemelerle hareketlendiriliyor. Sadelikten hoşlanan gelin adayları içinde, oldukça şık ve sade elbiseler bulmak mümkün.

Kaftanlı nişan elbiseleri

Geçmişin gizemini üzerinde taşıyan bu elbiseler büyük ilgi görüyor. Genellikle altın ve gümüş sırmalarla işlenen elbiseler oldukça zarif ve gösterişli. Osmanlı tarzından hoşlanan genç kızlar için tasarlanan bu elbiseler, gelin adayları tarafından oldukça beğeniliyor.

Nişan elbiseleri ile uyum sağlayacak başörtüleri ile tamamlanan nişan kıyafetleri, bahar çiçeklerinden oluşan buketlerle kombinleniyor.

Tesettür Nişanlık Modelleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git