Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Nişan Elbiseleri

2015 Tesettür Nişan Elbiseleri
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Nişan Elbise Modelleri

Tesettür modasının nişan elbise modelleri, birbirinden zarif çizgileri ile 2015’ te de yükselişini sürdürüyor.

2015 tesettür nişan elbiselerinde hangi detaylar öne  çıkıyor.

Kabarık Nişan Elbiseleri
Gösterişli modellerden hoşlanan tesettürlü hanımlarımız için kabarık nişan elbiseleri oldukça şık tasarımlara sahip. Kabarık elbiselere genellikle üst kısımda sade işleme ve güpür detayları kullanılıyor. Üst kısmı boncuk detaylı kabarık nişan koıyafetleri, her genç kızın hayallerini süsleyecek güzellikte.

Kuyruklu Evaze Nişan Kıyafetleri
Nişan kıyafetinde kabarık ya da prenses model düşünmeyen tesettürlü hanımlarımız, oldukça zarif bir model olan evazelere bakabilirler. Evaze tesettür  elbiselerde işlemeli ya da boncuk detaylı kuuruklar dikkat çekiyor. Evaze modeller, genellikle etek kısmında sade süslemelerin kullanıldığı abiyeler olarak karşımıza çıkıyor. İncilerin kullanıldığı evazeler ise tesettür modasında zerafeti  doruğa taşıyor.

İki Parça Tesettür Nişanlıklar
Saten ve iki parça, ceket etek takımı nişanlıklar da özellikle kilolu tesettürlü hanımlarımız tarafından tercih edilebilir. Publim detayın kullanıldığı iki parça nişan kıyafetleri, bedeni daha formda ve beli ince göstererek tesettürlü hanımlarımızın şıklığına şıklık katıyor.

Güpür Süslemeler
2015 Tesettür nişan elbiselerinde tesettür modasının klasik şıklığı güpür detaylarının daha özgür kullanıldığı görülüyor. Nişan kıyafetleri, tesettür elbiselerde kalın kuşak modasına, güpür süslemeli kemar detayı ile eşlik ediyor. Beli daha ince ve vücudu zarif gösteren kuşakta güpür detaylı elbiseler, denemeye değer.
Balık Etek Nişan Elbiseleri

Diz hizasından açılan balı etek dantel elbiseleri, desenli formları ile göz kamaştırıyor. Balık etek tesettür nişan kıyafetlerinde üst kısmı detaylı elbiselerde etek kısmı sadeleşirken kimi modellerde de üst kısmı sade elbiseler etek kısmında süslemeleri ile dikkat çekiyor. Eteğin çok hareketli olması nedeniyle üst ve alt formlarda yapılan bu farklılık, balık etek nişan elbiselerini daha zarif gösteriyor.

2015 Tesettür Nişan Elbise Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git