Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Şal Modelleri

2015 Tesettür Şal Modelleri
2 Şubat 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tesettür Şal Modelleri

2015 Tesettür Şal Modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı muhakak okumalısınız. Gösterişli ve göz alıcı bir sektör olarak hızla büyüyen tesettür giyim, 2015 senesinde oldukça çeşitlenen şal modelleri ile dikkat .çekiyor. Tesettür şıklığını tamamlayan şallar, gecelerden gündelik giyime kadar  şık bir aksesuar olarak kullanılıyor.

2015 tesettür şal modellerinde yaklaşan ilkbahar moda sezonundan itibaren ön plana çıkacak revaç parçalar ve detaylar nasıl olacak?

2015 Tesettür Şallarda Boncuk Detayı
Tesettür şallar, artık başlı başına bir aksesuar olarak da tercih edilebilecek. Şallarda oldukça hoş boncuk süslemeler, özellikle şifon kumaşlarla oldukça hoş bir uyum yaratıyor. Şallarda boncuk detayları hem işleme hem de yapıştırma olarak hazırlanabiliyor. İşlemeli modeller, daha çok gecelerde tercih edilirken, daha sade modeller ise sokak modasında dahi  rahatlıkla kullanılabilecek.

İnci Detaylı Tesettür Şal
2015 tesettür modasında şallarda inci detayları, hem zarif  hem de fenimen bir etki yaratacak. Şallarda inci detayı, taç şeklinde başlı başına bir aksesuar gibi kullanıldığı gibi, şal eteklerinde işleme olarak da kullanılabiliyor.

Pamuk Şallar
Her zamanın modası pamuk şallar 2015 sezonunda gözde olmaya devam edecek. Kayma yapmayan yapısı ile tesettürlü hanımların rahatlıkla kullanabildiği pamuk şallarda kübik etkilerle geometrik desenler kendini hissettirecek. Önümüzdeki ilkbahar sezonundan itibaren spor tesettür şıklığın en revaç parçaları pamuk şallarda pastel tonlar, hardal sarısı, gece mavisi, kirli yeşil, turkuaz ön plana çıkıyor.

Çift Taraflı İpek Şallar
2015 tesettür modasında çirf taraflı olarak kullanılabilen ipek şallar, revaçta. Gündelik kullanımın yanında gecelerde ve özel günlerde de rahatlıkla kullanılan ipek şallar, tesettür giyimin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bunun yanında 2015 tesettür modasında çift taraflı şallar üzerinde  sade desenler, çarpıcı renklerle bir araya geliyor.

Dantel Detaylı Şifon Şallar
Tesettür şıklığında kombine göre şalını hem gündelik hem de özel günlerde kullanmayı tercih eden hanımlar, dantelli şifon şalları tercih edecek.  Dantel detaylı şifon şallarda 2015 senesinde yeşil ve mavi tonları ile bordo ve lila revaç renkler arasında bulunuyor. Şifon şallarda dantel detayı, şal eteklerine hem şıklık hem de zarafet katıyor.

2015 Tesettür Şal Modelleri Fotoğrafları

loading...

Etiketler:

2015 Tesettür Şal Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. burçak diyor ki:

    Arkadaşıma hediye alcaktım, yazı çok faydalı oldu. Çok güzel bi araştırma, Allah razı olsun.

Sayfa başına git