Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tesettür Triko Panço Modelleri

2015 Tesettür Triko Panço Modelleri
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

2015 Triko Panço Modelleri

İyiden iyiye soğuyan havalar artık hırka, panço ve yelek modellerini ortaya çıkarmaya başladı. 2015 Tesettür Triko Panço Modelleri kalın giysiler giymek zorunda kaldığımız kış ayları için özel olarak rahat kalın ve örgü desenli olarak tasarlanmış. Evde örülmüş kadar kaliteli ve kalın olan 2015 Tesettür Triko Panço Modelleri saç örgüsü ve baklava desenleri ile de dikkat çekiyor.

Kırmızı Triko Panço Modeli

2015 Tesettür Triko Panço Modelleri farklı renk seçenekleri ve kolluklu atkılı çeşitleriyle hanımlara kullanım kolaylığı dışında şıklıkta vaad ediyor. Bu yıl firmalar panço modellerinde değişik tasarımlara yönelmişler. Modellerde yanları açık ve kapalı tasarımlar görmek mümkün. 2015 Tesettür Triko Panço Modelleri her zevke hitap ediyor desek yersiz olmaz. Pançoya birleşik olarak dikilen atkıları da bu yıl çok sık göreceğiz. Eskiden biz bu pançolara benzer örgüleri elde örerdik ve adı bizde yarasa kollu süveterdi. Elbette köyde yaşarken panço falan bilmezdik. Bayanlar hoşlarına giden bir örgü olduğu zaman hemen örüp giyerlerdi. Bir çok bayanın dolabında mutlaka örgü bir panço modeli vardır. Şimdi her şeyin hazırı var hem de öreceğiz diye gözlerimizi ve kollarımızı ağrıtmaya değmeyecek güzellikte. Bizler de sizin için 2015 Tesettür Triko Panço Modelleri adlı bir galeri hazırladık. Siz de triko severlerdenseniz modeller size fikir verebilir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git