Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Tozlu Tesettür Giyim Modası

2015 Tozlu Tesettür Giyim Modası
30 Ocak 2015 tarihinde eklendi,

2015 Tozlu Tesettür Giyim Modası

2015 yılı tozlu tesettür modası ve kombin önerilerinden oluşan açıklayıcı bir yazı. Bu yazımız, genel olarak yeni sezonda moda olan panço modelleri, salaş tunikler ile şal ve eşarp modelleri hakkında bilgi içeriyor. Gün geçtikçe hızlı bir ilerleme kaydeden tozlu tesettür modası 2015 yılında yine birbirinden şık kombinlerle tesettürlü bayanların yüzünü güldürecek. Sezonun en belirgin trendi ise hiç şüphesiz rengarenk panço modelleri. 2015 tozlu tesettür giyim modası denilince ilk akla gelenlerden biri de uzun salaş tunikler oluyor.

Öncelikle modern bir görünümü simgeleyen pançolara değinecek olursak standart beden olarak tasarlanmaları büyük bir avantaj oluyor. Ancak bazı tesettür giyim markalarında bedenli olarak tasarlanan panço modelleri de bulabilirsiniz. Pek çok tesettür giyim markasının kendi etiketiyle öne sürdüğü tozlu giyim panço modelleri sade ya da desenli kaşe kumaşlardan tasarlanıyor. Bu modellerin avantajlarından bir diğeri ise boyunun uzun olmasıdır. Böylece havalar çok soğuk olmadığı takdirde kaban yerine de kullanabilirsiniz.

2015 tozlu tesettür giyim modası salaş tunik modelleri ile ismini duyurmaya devam ediyor. Her rengini bulabileceğiniz tozlu salaş tunik modelleri ile hem son derece şık ve modern görünürken aynı zamanda rahat hareket edebileceksiniz. Bilekte biten dar paça pantolonlarla kombin edebileceğiniz bu şık tunikler son derece kullanışlı.

Her geçen gün tesettürde ilerleme kaydeden markalar şallardan sonra yeniden eşarplarla 2015 e damga vurdular. 2015 tozlu eşarp modelleri daha çok zincir deseni ya da asimetrik desenlerden oluşuyor. Ancak ipek şallara olan yoğun ilgi de hala devam etmekte. 2015 tozlu şal modelleri ise pek çok ana ve ara renkten oluşuyor. Markalara göre kalitesi ve renk tonlaması değişen şalların parlak görünümleri ve canlı renkleri göz kamaştırıyor.

Bu sene 2015 tozlu tesettür giyim modası genellikle salaş kıyafetlerden oluşuyor diyebiliriz. Pançolar ve tuniklerden sonra salaş ve cepli hırkalar da büyük ilgi görmekte. Spor bir şıklık arzu ediyorsanız uzun salaş hırkanızla dar paça bir pantolon ve uyumlu renklerde bir şal tercih edebilirsiniz.

Uzun kloş elbise modelleri de 2015 tozlu tesettür giyim modası denilince ilk akla gelenlerden biri olmaya devam ediyor. Beli oturan, aşağıya doğru kloş olarak devam eden elbiseler genellikle brokar kumaştan tasarlanıyor. Bu şık elbiselerin her rengini bulabilmeniz de mümkün. Benzer şekilde kloş etekler de yine trend olma özelliğini korumakta. Deri ya da brokar kumaşlardan tasarlanan kloş etekler dalgıç model kazaklar ve stiletto ayakkabı modelleriyle uyumlu bir kombin oluşturuyorlar.

Son olarak birkaç sezondur moda olan uzun tesettür yelekler de bu sezon yine çok sık tercih edilmekte. Keçe, deri ve krep kumaşlardan tasarlanan deri yeleklerin modelleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Önü kısa arkası uzun yelekler ise sezonun en çok tercih edilenlerinden olacak diyebiliriz.

2015 Tozlu Tesettür Giyim Modası Fotoğrafları

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git