Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Yaz Tesettür Gelinlik Modasındaki İhtişamlı Gelinlikler

2015 Yaz Tesettür Gelinlik Modasındaki İhtişamlı Gelinlikler
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

2015 Yaz Tesettür Gelinlik Modasındaki İhtişamlı Gelinlikler

Tesettürlü gelin adayları için tasarlanan 2015 Yaz Tesettür Gelinlikleri, modellerde görülen ihtişam ve asaletle, görenleri adeta büyülüyor. Bu yaza damgasını vuracak olan bu gelinlikler, her genç kızın adeta hayallerini süsleyen tasarımlardan oluşmaktadır. Gelinliklerde göze çarpan en büyük özellikler; pırıltılar, süslü işlemeler, danteller, ve şifonlar.

Taş işlemeleri ile bezenmiş, kabarık ihtişamlı gelinlikler

Üst bedenin tamamen taş işlemeli gipürlerden meydana geldiği, kabarık gelinliklerdir. Bu gipürler, omuzlarda da devam ettirilmiş ve gelin duvağının üzerinde, adeta gelinliğin bir devamı gibi taş işlemelerle süslenmiş. Gelinlik eteğine ise, kat kat tüllerin kullanılması ile görkemli bir hava yaratılmış. Bu, ihtişamlı gelinlik içinde, bir prenses gibi görünebilir, şatafatın ve ihtişamın içinde, adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Fransız dantelinin vermiş olduğu asaletle salınan

Fransız danteli, 2015 Yaz tesettür Gelinlik Modası için, vazgeçilmez kumaşlardan biridir. Bir gelinlik modeline, asaleti, şıklığı ve zarafeti, ancak Fransız danteli verebilir.

Bu dantelin kullanılması ve işlenmesi ile tasarlanan kabarık saten gelinlikler, adeta göz kamaştırıyor. Kalabalık düğün davetlerinin en gözde modeli olan, bu tesettür gelinlik modeli, her genç kızın rüyalarını süslüyor.

İşlemeli tesettür gelinlikler, bir sultan gelinliğini andırıyor

Kaftan modelinin, gelinliklere uyarlanışı olan bu tarz modeller, üzerlerindeki işlemeler sayesinde bir Osmanlı sultanı gibi gözükmenizi sağlıyor. Gümüş veya altın simli ipliklerle ve sırma işlemeleriyle yapılan bu gelinlikler, tarihin o eşsiz dokusunu üzerinde yaşatıyor. Geçmişin gizemini ve ihtişamını gelinliklere yansıtan tasarımcılar, bu gelinlik modelleri ile birçok gelin adayını, kendilerine hayran bırakıyor.

Tüm bu gelinlik modelleri için, gelin başı ve duvak seçimi de oldukça önemlidir. Gelinliğin görkemini ve ihtişamına uyum sağlayacak bir gelin başı yapılmalıdır. Makyaj tekniklerinde ise, modernliğin yanı sıra, doğallığı yitirilmemesine özen gösterilmelidir.

2015 Yaz Tesettür Gelinlik Modasındaki İhtişamlı Gelinlikler Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git