Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2015 Yılının En Moda Trend Aksesuarları

2015 Yılının En Moda Trend Aksesuarları
29 Ekim 2015 tarihinde eklendi,

2015 Trend Aksesuarlar

2015 trend aksesuarlar ile hazırlamış olduğunuz kombinleri kusursuzluk ile taçlandırabilirsiniz. Vücut kolyeleri bu sene de oldukça moda. Tarz sahibi bayanların ilk tercihi olarak değerlendirilen vücut kolyelerini salaş atletler ya da mini bluzlar aracılığı ile rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Vücut kolyeleri plajların vazgeçilmez isimleri olmaya devam ediyor. Bikiniler aracılığı ile müthiş bir görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyan vücut kolyeleri ile kumsalar da bir yıldız gibi parlayacaksınız.

2015 Hasır Şapka Modası

Hasır şapka modası geri dönüyor. Plajlarda sıklıkla tercih edilen aksesuar parçalarından biri olan hasır şapka modellerini artık sokak modasında da görecekseniz. Hasır şapka modellerini, uzun salaş elbiseler aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Trend görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan hasır şapka modelleri aynı zaman da moda dünyasının bir numaralı isimleri arasında boy gösteriyor.

Çiçekli Saç Aksesuarları

Fotoğraf çekimlerinde sıklıkla tercih edilen aksesuar parçalarından biri olan çiçekli taçlar, bantlar ve bandalar da bu sene oldukça moda. Yapacağınız salaş bir topuzu çiçekli taçlar aracılığı ile destekleyerek marjinal bir görünümün elde edilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Dileseniz örgü aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan taç modellerini de kullanıma alabilirsiniz. Çiçekli saç aksesuarlarını dilediğiniz kombin planlamasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tarz yaratmak isteyen bayanlar adına oldukça ideal olan çiçekli saç aksesuarları şimdi birbirinden özel modelleri ile sizlerle.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git