Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Ayakkabı Modelleri

2016 Ayakkabı Modelleri
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Ayakkabı Modelleri

2015 yaz sezonunun en özel ayakkabı modelleri ile trend kombinler yaratmanı zamanı. Sizler de kombin planlamanıza uygunluk gösteren ayakkabı modelleri ile kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

2016 Yumurta Topuk Ayakkabı Modelleri

Rahatlığın vazgeçilmez isimleri arasında yer alan 2015 yumurta topuk ayakkabı modelleri ile tarz sahibi olmanın zamanı. Yumurta topuk ayakkabı modellerini mini elbiseler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Tarz sahibi bayanlar adına oldukça ideal olan yumurta topuk ayakkabı modelleri aynı zaman da 2015 yaz modasının enleri arasında boy göstermektedir.

Kalın Tabanlı Gümüş Rengi Ayakkabı Modelleri

Maskülen tarzı sevenlerdenseniz kalın tabanlı gümüş rengi ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında boy gösteren kalın tabanlı gümüş rengi ayakkabı modelleri aynı zaman da marjinal formun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Oxford Ayakkabı Modelleri

Maskülen tarzı sevenlerdenseniz Oxford tarzı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Sezonun hitleri arasında yer alan oxford tarzı ayakkabı modelleri yırtık kot Jeanlar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Sokak modası yaratmak isteyenlerdenseniz stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Şıklığın ve zarifliğin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan stiletto tarzı ayakkabı modellerini siz altı etekler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Eğer spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz yüksek bel pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel ayakkabı modelleri ile sizler de trend görünüme imza atabilirsiniz.

2016 Ayakkabı Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git