Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Ayakkabı Trendleri

2016 Ayakkabı Trendleri
27 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Ayakkabı Trendleri

Etiketler: 2016 Ayakkabı Trendleri,Tesettür ayakkabı modelleri, Ayakkabı modelleri, Trend ayakkabı modeleri, Tesettür Ayakkabılar, En güzel ayakkabı modelleri

Bütün vücudun yükünü çeken ayaklar için yeni yılda yeni tasarımlar bizi bekliyor.2016 ayakkabı trendleri aşağıda da görsel bir şekilde sunmaktayız.Eteklere çok abartılı gelir ancak en değerli ziynetlerimiz arasında yer almaktadır. Giymesek de görmesek de o ayakkabı bizim. Sürekli bir kombin telaşı olan bayanlarda ayakkabı en vazgeçilmez parçalar arasında bulunmaktadır. Siz de benim gibi yeni sezon ayakkabıları bekleyenlerdenseniz sıradaki cümle size gelsin. 2016 ayakkabı trendleri ile rahat ve bir o kadar şık ayakkabılar tasarlanmıştır. Aralarından seçim yapmakta zorlanacağınız modeller ile firmalar kıyasıya rekabet halinde olacak bizden söylemesi.

Artık son zamanlarda şıklıkla beraber rahatlık da göz önünde bulundurulmaktadır. Yalnız bunu bu sezon tekrar moda olan stilettolar için söylemek gerçekten bizim için zor. Çok şık bir tarz olduğu yadsınamaz lakin rahatlığı konusunda tereddütlerimiz var. Ancak klasik modellerde yine en çok tercih edilen modeller arasındadır. Ve stilettoların rugan modelleri daha çok tercih edilmiş ve edilmeye devam edecektir. Bunun dışında kalın topuklu ayakkabılar da büyük ilgi görmektedir. Daha rahat bir tarzdır lakin bunun için de estetik olmadığını düşünmekteyiz. Ama eğer ‘’ rahatıma düşkünüm estetik önemli değil’’ derseniz bu konuda diyecek bir şeyimiz yoktur. Yalnız ikisinin de bir arada bulunduğu 2016 ayakkabı trendleri arasında birkaç model gözümüze çarptı. Kalın topukları yüksek platformlarla desteklenip gayet estetik durmasını sağlayan şık modellerle karşılaştık. Hem rahat hem estetik.

Geçen yılların modası platform ince topuklu ayakkabılar da giderek tarih olmakta. 2016 ayakkabı trendlerinde önü açık modeller, bilekte biten kibar botlar olan bootieler, ip detaylı lace-up çizmeler, yılan derisi ayakkabı ve çizmeler, ince deriyle yapılmış teni saran lateks çizmeler ve birçok modelin de yer aldığı koleksiyon ayakkabı tutkunlarının aklını alacak gibi. Üstelik klasik koyu renkli ayakkabılar yerine artık daha renkli, hatta birden çok rengi bir arada bulunduran ayakkabılar da gündemde. Spor tarzda ayakkabılarda rugan detayları dikkat çekmektedir. Ayrıca çok konuşulacak spor görünümlü topuklu ayakkabıların da rağbet göreceğine eminiz. Yeni sezon ile mutlu ayaklar sizleri bekliyor.

2016 Ayakkabı Trendleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git