Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Babet Modası

2016 Babet Modası
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Babetsiz Bir İlkbahar-Yaz Sezonu Düşünülemez

Babet ayakkabılar hayatımıza ilk girdikleri günden beri hemen hepimizin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmış durumdalar. Bunu şıklıkları kadar rahat ve hemen her kıyafetle kombinlenmeye müsait modellere sahip oluşlarıyla da sonuna kadar hak ediyorlar doğrusu.

Markalar ilkbahar-yaz koleksiyonlarında onlarca farklı babet modeline yer vermişler. Öyle ki spor çizgilerde olanlardan ruganlara değin uzanan aklınıza gelebilecek her tarza hitap eden babetler adeta beni al diye göz kırpıyor bizlere.

Babetleri gündelik hayatta, işe ya da gezmeye giderken hatta yemeğe çıkarken giyebilmek mümkün. İşe giderken keten pantolon-gömlek kombinlerini babetlerle tamamlayabilirsiniz. Gündelik hayatınızda kottan vazgeçemiyorsanız bu ayakkabıların kotlarla da mükemmel durduğunu hatırlatalım. Kot-tişört kombinlerinize babet dokunuşuyla feminen ve sevimli bir hava katabilirsiniz. Aynı şey şort kombinleriniz için de geçerli tabi, şort-tişört ve babet üçlüsü yazların adeta kurtarıcı kombini. Babetler elbise ve eteklerle ise tek kelimeyle harika oluyorlar. Rengârenk yazlık elbise ve eteklerinizin altına bu ayakkabıları giyerek yazın en şık kadınları arasında yerinizi almak için yazlık alışveriş listenizin en başına babetleri yazmayı unutmayın.Babetsiz Bir İlkbahar-Yaz Sezonu Düşünülemez

2016 Babet Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git