Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Ferace Modelleri

2016 Ferace Modelleri
15 Mart 2016 tarihinde eklendi,

2016 Ferace Modelleri

Son dönemlerde oldukça tutulan tesettür giyimi olan ferace bu yıl da farklı tasarımı ve canlı renkleriyle karşımıza çıkıyor. Genelde siyah renginden oluşan ferace rengarenk canlılığıyla adeta bizleri büyülüyor.. 2015’de daha çok klasik olarak tasarlanan feraceler 2016’da sportif  bir hal almış. Daha çok düğme detayına yer verilen feraceler yeni yıl ile düğmeler yerini fermuara bıraktı. Özellikle genç giyim feracelerde zıt renklerin birlikte kullanılması görüleceğe benziyor. Rahatlığı seven bayanların  en çok tercih ettiği  feraceler  hangi yeni modelleri ile karşımıza çıkacak diyorsanız işte cevabı..

Trend-ferace-kombin
*Omuzdan Kollara Kadar Uzanan Ferace Modeli 

Siyahın zarafeti üzerine leopar desenli tül detayı eklenince gözler bu yıl mükemmel ferace modeline takılıp kalıyor. Omuzu kaplayarak kollara kadar uzanan tüller feraceye ayrı bir hava katmış. Kollara dökülen tüller feraceyi farklı boyutlara taşımış. Orta kısımda altın sarısı fermuara yer verilmesi ise feracenin uyumlu olduğunu kanıtlıyor. Ara mevsimler ve özellikle yaz aylarında tercih edilen feraceler bu mükemmel modeliyle insanı kendine hayran ediyor.

 *Yan Fermuarlı Ferace Modelleri
Sade ve şık görünüşe sahip olmak isteyen tesettürlü bayanların tercihi genelde bu ferace modelinden yana oluyor. Koyu renkte olan bu ferace modeli yandan geçen fermuarı ile bir sadelik abidesi. . Fermuar detayını kapatan küçük bir kumaş parçasının bulunması da feraceye ayrı bir hava katıyor. Genelde bu kumaş (fermuarı gizlemek için kullanılan kumaş) canlı renklerden oluşuyor.

Trend-ferace
*Kolları Siyah, Boydan Açık Renkli Ferace Modelleri 

Pembe, mavi, sarı, yeşil, mor, kırmızı, vizon, taba gibi renklerden oluşan bu ferace modelinin kolları siyahtır. Ferace’den çok elbise görünümüne sahip olan bu ferace modeli daha çok sportif takılan tesettürlü bayanlar tarafından tercih ediliyor. Canlı rengi seven cıvıl cıvıl, hareketli bayanlar bu ferace’den yana tercihini yaparak tarzını yansıtıyorlar..

 *Gömlek Yakalı Ferace Modelleri 
Feraceyi farklı boyuta taşıyan en ilginç model ise gömlek  yakalı feraceler. Gömlek havasına sahip  olan  bu ferace modeli genelde siyah renkten oluşuyor.  ve yaka kısmı canlı renklerden oluşuyor. Bu da zarafetin yanında canlılığı yansıtıyor.

 *Nehir Desenli Ferace Modelleri 
2015’de çokça ilgi gören bu model 2016’da da en gözdeler arasında yer alacağa benziyor. Göğüsün üst kısmında başlayıp göbek kısmının üst tarafına kadar gelen nehir deseni fermuar ile aynı renktedir. Genelde siyah veya lacivert olan ferace altın sarısı nehir deseniyle şık bir görünüşe sahip.

 *Yarasa Kollu Ferace Modelleri
Rahatlığı seven tesettürlü bayanlar genelde bu ferace modelinden yana yapıyor tercihini.. 2015’de beğenilere sunulan ferace büyük ilgiyle karşılandı durum böyle olunca tasarımcılar bu ferace modelinin 2016’da da tutulacağını tahmin ediyor. Rengarenk görünüşe bürünen ferace modeli hemen hemen her zevke hitap ediyor.

 *Tül Yelek Detayı İle Yepyeni Bir Ferace Modeli
Göze çarpan mükemmel görünüşüyle bu ferace modeli genelde açık, parlak renklerden oluşuyor. Üzerinde yer alan tül genelde siyah, lacivert, kahverengi, koyu mavi renklerinden oluşmaktadır. 2016’nın en yeni feraceleri arasında yer alan bu mükemmel kıyafet tesettürlü bayanlar için güzel bir alternatif.

Tesettür-ferace-modelleri
*Balon Kollu Ferace Modelleri

Boydan elbiseler, bluzlar, gömleklerden sonra balon kol feraceleri de etkisi altına aldı. Hem güzel hem de farklı görünüşe sahip olan bu ferace modeli belden oturtmalı haliyle bedeni sarıp sarmalıyor. Daha çok boydan elbiseye benzeyen bu ferace modeli orta kısımdan geçen fermuarla elbiseden ayrılıyor. Güzel görünüme sahip olan bu ferace modeli klasik takılmayı seven bayanlar için vazgeçilmez bir alternatif.. Canlı renklerden oluşan ferace modeli koyu renklerle de beğeniyi üzerine topluyor..

2016 yılının en yeni feraceleri bu şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni yılın ferace modelleri geçtiğimiz yılın etkisi altında  farklılaşarak yepyeni çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Tesettürlü bayanların en büyük tutkusu olan ferace desen ve renkleriyle büyük bir yelpazeye sahip..

2016 Ferace Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git