Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri Göz Kamaştırıyor

2016 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri Göz Kamaştırıyor
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

2016 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri Göz Kamaştırıyor

2015 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri Göz Kamaştırıyor

Kış aylarında kullandığınız kalın feracelerinizi artık dolaba kaldırma zamanı geldi. Çünkü yeni sezon feraceler vitrinleri süslemeye çoktan başladı. Yaz sezonunun en güzel modellerini kadınların üzerinde görmeye başlamamız artık çok da uzak değil.

Günlük kullanılan ferace modellerinde modern bir çizgi yaratılmış

2015 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri, geçmiş yıllara göre daha fazla hareketli. Üzerine koyulan materyaller sayesinde bu hareketin sağlanmış olduğu görülüyor. Feracelerde modern çizgilerin oluşturulduğu ilk bakışta göze çarpıyor.

Özelikle pelerin ferace modeli, genç kızların yeni gözdesi olmaya aday. Kullanımı gayet rahat ve konforlu gözüküyor. Görünüşleriyle çocuksu bir masumiyet sağlanmış. Genelde pastel tonlarda tercih edilmiş.

Bele tam oturan, eteği valonlu feraceler de oldukça şık ve zarif bir görüntü sağlıyor. Kol biyelerindeki işlemelerle özgün bir hava yaratılmak istenmiş.

Otantik esintilerin. izlerini taşıyan ferace modelleri de büyük ilgi göreceğe benziyor. Hem genç kızlara hem de orta yaşlı kadınlara yönelik birçok model seçeneği var. Yaza özgü ince kumaşlardan yapılan feraceler, pamuklu dokuları ile kadınların rahat etmesini sağlıyor. Yazın o müthiş sıcağında, vücudun hava alması düşünülerek tasarlanan modellerde; keten, koton, ve pamuklu kumaşlar tercih edilmiş. Fiyonklar, deri kemerler, zımbalar, pırıltılı taşlar ve inciler gibi materyaller kullanılarak, ferace modellerinin de hareket sağlandığı görülüyor.

2015 İlkbahar/Yaz Ferace renkleri ise, canlı ve pastel renkler olarak ikiye ayrılmış. Bu sezon mercanlar, turkuazlar, gece mavisi, siyah, beyaz, pembe renkleri kadınların üzerinde bolca göreceğiz.

Abiye feracelerde zarafet ön planda tutulmuş

2015 İlkbahar/Yaz abiye Ferace modelleri şıklığı ve zarafetiyle adeta göz kamaştırıyor. Dar kalıptan tasarlanan modellerde zarif bir tasarım söz konusu. Kadını incecik ve asil gösteren bu model, oldukça da idealı olacağa benziyor. Kolları valonlu gelen modellerde oldukça güzel bir tasarım. Bu sezon yazlık abiye ferace modellerinde taşlar ve incilere daha fazla yer verildiği görülüyor. Daha süslü ve ışıltılı bir hava esiyor. Yaka ve kollarda sırmalarla yapılan işlemeler oldukça zarif görünüyor. Hem ferace hem de pantolon olarak tasarlanan ikili modellerde oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

2016 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri Göz Kamaştırıyor. Bir gören hemen almak istiyor.

2016 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri Göz Kamaştırıyor Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git