Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Pardesü Modelleri

2016 Pardesü Modelleri
28 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Pardesü Modelleri

Etiketler:2016 Pardesü Modelleri, Pardesü Modelleri, Trend Pardesü Modelleri, Tesettür Pardesü Modelleri, Tesettür Trend Pardesü Modelleri

Yeni yılın ilk günlerinde birçok marka yeni pardesülerini görücüye çıkarttı.2016 pardesü modellerini sizlere aşağıda da görsel bir şekilde resimlerle sunmaktayız.Özellikle kapalı bayanların tercihi olan bu modellerde kemer, kuşak ve çoklu düğme modelleri baş sıralarda yer alıyor. Kırmızı renkten siyah renge kadar birçok renk seçeneğini de bulabileceğiniz modeller arasından seçim yapmak gerçekten oldukça zor olacak. 2016 Pardesü Modelleri aşağıya doğru genişleyen ve daralan olarak iki farklı grup adı altında toplanabilir. Ayrıca bu modellerde çok sık olmasa da fermuarlı pardösü modellerini de görebileceksiniz. Ayrıca gösterişi sevmeyenler için kaliteli ve güzel bir çok modeli de 2016 yılında görebileceksiniz.

Özellikle gizli düğmeli pardesüleri bayanlar daha fazla tercih ediyorlar. Bunun başlıca nedeni ise daha sade ve gösterişli olmaması. Ancak bu tip modellerin demode olduğunu düşünen kişiler içinde düğmeli modellerin farklı tasarımlarını da görücüye çıkacak. Hakim yaka ve bisiklet yaka tarzlarının da kullanıldığı bir çok modeli özellikle büyük mağazalarda görebileceksiniz. 2016 Pardesü Modelleri sizin istediğiniz tarzda birçok çeşitte olan ürünü bünyesinde barındırabilecek. Bu ürünler ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz eşarp ve şallar özellikle pardesü ile kullanılabilecek şekilde tasarlandılar.

Beyaz ağırlıklı pardesüler de genel olarak düğmesiz modellerin seçildiği görünse de tam tersi olan siyah ve tonlarında ise düğmeli modeller kullanılacak. İnternet üzerinden birçok modeli görebileceğiz gibi ayrıca büyük markaların internet sitelerinden siparişlerinizi de açabilirsiniz. Ayrıca pardesüler de kullanacağınız takı ve aksesuarlar da mağazalarda yer almakta ve özel olarak üretilmektedir. Yeni yıla yeni model pardesüler ile girmek ve en iyisini bulmak için birçok mağaza gezebilirsiniz. 2016 Pardesü Modelleri sizin zevkinize göre oldukça fazla çeşitte ürün bulabileceğiniz tasarımları içinde barındırıyor. Artık üzerinize giyebileceğiniz ürünleri çok fazla gezip aramanıza da gerek kalmayacak.

2016 Pardesü Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git