Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Sonbahar Kış Kısa Bot Modelleri

2016 Sonbahar Kış Kısa Bot Modelleri
15 Aralık 2015 tarihinde eklendi,

2016 Sonbahar Kış Kısa Bot Modelleri

Kış mevsiminin en trend bot modelleri arasında yer alan kısa botlar, bilekte biten modelleri ile vitrinleri süslemeye devam ediyor. Bootie de denilen bu kısa botlar, kombinlenme şekline göre kimi zaman kötü kimi zaman ise iyi sonuçlar ortaya koyabiliyor. Doğru şekilde kullanılmadığı zaman bacak boyunuzu olduğundan daha kısa gösterebilen bu botları, doğru parçalarla birlikte kombinleyerek 2016 kış modası içerisinde trend bir görünüme ulaşabilirsiniz. İşte hataya düşmeden ve bacak boyunuzu kesmeden harika görüneceğiniz kısa bot modelleri ile kombin önerileri. 2016 Kısa Bot Trendinin olduğu bir yıl olarak ön plana çıkıyor.

Kısa bot dendiğinde akla ilk gelen kıyafet hiç şüphesiz taytlar ve skinny pantolonlardır. Bacaklarınızı saran ve hatlarınızı gösteren bu pantolon ya da taytlar bilek hizasında bitebilir ya da dar paçaya sahip olabilir. Bu tarz pantolonları botunuzun içine sokabilirsiniz. Kısa Bot Modelleri 2016 yılında çok moda olabilir. Bacak boyunuzun kısa gözükmesini önlemek için yapacağınız en iyi şey giydiğiniz tayt ya da pantolonun rengiyle aynı renge sahip bir kısa bot kullanmaktır. Renk tonuna kadar birebir olan botlar bir bütün olarak görünecek ve bacak boyunuzu kesmeyecektir. Eğer bilekte biten bir pantolon giyiyorsanız kesinlikle paça ve kısa bot arasından teninizin ya da farklı bir renkte çorabın görünmesine izin vermeyin. Aynı renklerde bir çorap ile dengeli bir görünüm yaratırsanız kısa gözükmekten kurtulursunuz. Kısa Bot Modelleri arasında en çok dikkat çekenler aşağıdaki galerimizde verilmiştir.

2016 Sonbahar Kış Kısa Bot Modelleri genel olarak bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız renkli çorap ya da tozluk trendini bir kenara bırakmanızda fayda var. Bu trend bileklerinizi olduğundan daha kalın gösterir ve bacak boyunuzu da keser. Tozluk trendi bacak boyu uzun olanlara yakışır. Kısa Bot Modelleri arasından eğer uzun bir bacak boyuna sahipseniz kısa botlarla tozluk kullanabilirsiniz. Mini eteklerle birlikte diz üstü çoraplar da kısa bot kombinleri arasında en sık kullanılan parçadır. Kısa botların bacak boyunuzu olduğundan daha kısa göstermemesi için bileklerinizi tam sarmaması gerekir. Bilekleri geniş olan modeller çok daha yerinde bir tercih olacaktır. Kısa bot modelleri arasında bilek kısmı v şeklinde gelen modelleri tercih ederseniz bu görüntüyü önlemiş olursunuz. Kısa bot giyerken yapılacak en önemli hatalar pantolon paçasını botun üzerinde tutmaktır. Bunun yerine pantolon paçanızı kestirebilir ya da katlayarak hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz. Paça kıvırma trendine de uyarak doğru bir şekilde katladığınızda kısa botlarla cool bir görüntü yakalamanız mümkün. Pantolonunuzun paçasını geniş bir şekilde kıvırırsanız kısa boylu gözükürsünüz. Bunun yanı sıra üst üste katlayarak kalın bir kıvrım elde ederseniz de bilekleriniz olduğundan daha kalın görünür. Eğer pantolonun paçası çok fazla kıvırmak gerekecek kadar uzunsa bir kısmını kestirmeniz çok daha yerinde bir seçim olabilir.

Kısa botların en güzel göründüğü kombinler arasında elbiseler ve de etekler yer alıyor. Kış mevsiminde elbise ya da etekle birlikte külotlu çorap kullanıyorsanız boyunuzu kesmemesi için aynı renklere sahip bot ve çorap kullanmanızda fayda var.

2016 Sonbahar Kış Kısa Bot Modelleri Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git