Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Sonbahar Tesettür Eşofman Modelleri

2016 Sonbahar Tesettür Eşofman Modelleri
18 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

2016 Sonbahar Tesettür Eşofman Modelleri

 

2016-Sonbahar-Tesettür-Eşofman-Modelleri

Tesettürlü bayanlar spor yaparken genelde ne giysem kaygısı yaşarlar. Bunun en önemli nedeni ise tesettür yaklaşımına uyan fazla eşofman takımının bulunmaması. Ancak, son zamanlarda tasarımcılar koleksiyonlarında bu konuya da el atmış durumda çözüm arıyorlar. Bu sayede de tesettür eşofman modelleri piyasadaki yerini giderek alıyor. Peki, 2016 sonbahar tesettür eşofman modellerinde trendler neler, tesettürlü bayanlar spor yaparken nasıl giyinmeli ayrıca seçeceğiniz eşofman takımının tarzının yanında yapıldığı kumaş nitelikleri konularında sizleri bilgilendiriyoruz. Sonbahar tam bir mevsim geçişi zamanı olduğundan dolayı kapüşonlu olarak tasarlanan eşofman modelleri bu mevsime en uygunudur.

Uzun tunik şeklinde tasarlanan bu modeller hatların kapanmasının yanında, spor yaparken de bayanlara hareket kolaylığı ve serbesti sunuyor. Bu eşofman modelleri sayesinde genç tesettürlü bayanlar spor yapmanın dışında Pazar kahvaltıları ya da pikniklerde de şıklığı yakalayabilirler. Ancak seçilen eşofman modelinin kesinlikle terletmeyen kaliteli bir kumaştan yapılmış olması çok önemli. Satın alırken kesinlikle bu hususa dikkat edilmesi gerekiyor. Kapüşonlu tesettür eşofmanlar dışında sonbaharda polar kumaştan yapılmış yine uzun tunikli eşofman modelleri de bir hayli revaçta. Fakat büyük beden bayanların pek bu modelleri tercih etmelerini önermiyoruz. Çünkü polar oldukça hacimli bir kumaş türü olduğu için olduğunuzdan daha kilolu görünmenize neden olacaktır. Bunun yerine daha ince kumaşlarda tasarlanmış modelleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Renk olarak ise tesettür eşofmanlarda en uygun renkler beyaz, siyah ve bordo renklerinin bir arada kullanıldığı ağır renkler tercih edilmelidir. Bu renkler minimalizmin önemli renklerinden olduğu için tesettüre de daha uygun düşmektedir. Ayrıca, sportif bir görünümü de şıklığa çevirebilmektedir.

Yine büyük beden bayanlara eşofman modasında önerimiz kesinlikle dikine çizgili modelleri seçmeniz. Tersi olarak yatay çizgiler kilolu görünmenize neden olmaktadır. Son olarak son zamanlarda moda haline gelen şalvarlı tulum şeklindeki eşofman modellerini sizlere önermiyoruz. Evet, bu modeller oldukça şık ve tesettürlü bayanlara yakışıyor bu nedenle sokak modasında kullanılabilir. Ancak şu var ki, hareketi çok kısıtlayıcı etki yaptığı için rahat etmenizi zorlaştırmaktadır. Eğer şalvarlı eşofman modellerini tercih edecekseniz en iyi yer piknik ve sabah yürüyüşleri olabilir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git