Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Elbise Modelleri

2016 Tesettür Elbise Modelleri
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Elbise Modelleri

2016 Yeni Trend Tesettür Elbise Modelleri       

2016 tesettür elbise modelleri kıyafetleri konusunda oldukça özenli davranan tesettürlü bayanlar için, çok önemli. Bu sezon tasarımcılar sanki  bunu bilircesine bayanların yaşlarına uygun olan tesettür giyim ürünlerini bulma konusundaki sıkıntıları da artık sona erdirecek modeller tasarlamış. Bu sezon  tesettür çizgisinden çıkmadan kendi yaşına uygun giyinmek isteyen bayanlar için hazırlanmış olan tesettür elbise modelleri çok  kullanıldığını göreceksiniz. Birbirinden  şık boydan tesettür giyim   elbiselerin üretilmiş olduğu 2016 tesettür elbise modelleri sayesinde hem yaşınıza uygun giyinebilecek hem tesettür çizgisinden çıkmadan istediğiniz şıklığı yakalayabileceksiniz. Her yaşta bayanların yaşına ve beğenisine uygun olarak tasarlanmış olan tesettür elbise modelleri ile nerde nasıl giyinmek istiyorsanız giyineceksiniz. Hem de şıklığınızdan ödün vermeden. spor giyinmek istiyorsanız bu sezonun trend tesettür elbise modelleri arasında yer alan kot elbiselerin yanı sıra bel kısmında lastikli keten ve bol elbiseleri sıklıkla göreceğiz.  Bu elbiseler ile birlikte kombine edebileceğiniz kap, ceket ve modelleri sayesinde ise çok daha şık bir görüntüye kavuşacaksınız. Yine bel kısmı lastikli olan elbiselerin yanı sıra kemerli ve çiçekli tesettür elbiselerin 2016 sezonunda de ilgi çektiğini söyleyebiliriz.

 

Dökümlü Tesettür Elbise Modelleri

Dökümlü tesettür elbise modellerinin de çok revaçta olacağı 2016 sezonunda şıklığın yanı rahatlığın da ön planda olduğu modelleri sıklıkla göreceğiz. Dar kesim tesettür elbiselere kıyasla bol elbiselerin çok daha fazla tercih edildiği 2016 tesettür elbise modelleri sadece yaz mevsimi için değil kış mevsimi için hazırlanmış modelleri bol kesimli etekleri ile rahatlığın ön planda olduğu görülüyor. Üstelik bu elbiseler  tesettür moda trendlerine de uygun olarak tasarlandığından dolayı  hem çok şık olacak hem de tesettür modasına göre giyinmiş olacaksınız.

Asimetrik Kesim Tesettür Elbise Modelleri

Yine düz kesimli tesettür elbiselere kıyasla asimetrik kesim tesettür elbise modelleri içerisinde bu sezon sıklıkla göreceğimiz modeller arasında 2016 sezonunda sade çizgilere sahip modellerinde çiçek desenlerini de sıklıkla görebileceğiz. Bu sezon yine üst ve alt kısmı aynı desenlerle hazırlanmış olan modelleri çok revaçta. Yine alt kısmı çiçekli üst kısmı düz renk tasarlanmış tesettür elbise modellerinide de sıklıkla görebileceksiniz. Ayrıca etek bölümü sade  ve üst kısmı deseni olan elbise  modellerin de sıklıkla karşımıza çıkacak.

 

Tek Renkli Tesettür Elbise Modelleri

Tek renk tesettür elbise modelleri arasında en çok gözümüze çarpan detaylardan biride içerisine gömlek ya da bluz ile kombine edeceğiniz kolsuz elbise modelleri de bu yılın yeni trendleri arasında yer alıyor. Bu elbise modelleri ile ayrıca günlük giyim ihtiyaçlarınızı da şık bir şekilde karşılamanız mümkün.

 

 

2016 Tesettür Elbise Modellerinde Göze Çarpan Trend Renkler.

 

2016 tesettür elbise modellerinden göze çarpan trend bazı renklerin ön plana çıktığını görebiliyoruz. Yılın trend renklerinden borda başta olmak üzere,  hardal rengi, zeytin yeşili ,füme, bej lacivert, yavru ağzı,  gibi renklerin çok daha fazla kullanıldığı   2016 yılında tesettür ekbise modelleri her yaştan bayana hitap edecek türden. Yine bu sezonun trend renklerinden biri olan mavi ve tonlarının hakim olduğu tesettür elbise modellerinde ise daga çok  değişik renklerdeki çiçek desenlerinin kullanıldığı modelleri  sıklıkla görebileceğiz. Üstelik abartıdan uzak olan yeni sezon tesettür elbise modelleri sayesinde çok daha şık ve asil bir duruş sergilemeniz mümkün olacaktır. . Rahatlıkla vücut hatlarınızı saklamanıza imkan sağlayan tesettürlü dökümlü elbise modellerisizin zarif bir görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu elbise modelleri ile kombine edeceğiniz çanta  eşarp ya da şallar sayesinde tesettür giyim sınırlarının dışına çıkmadan dahada önemlisi yaşınıza en uygun bir  şekilde giyinmiş olacaksınız.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git