Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Ferace Modası

2016 Tesettür Ferace Modası
8 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Ferace Modası

 

Tesettürlü hanımların birçoğunun kullandığı tekstil ürünlerinden biri olan feracenin kalitesi son derece önemlidir. Feracenin yapılacağı kumaş uyun niteliklerde olmalıdır Kışın hanımları sıcak tutmalı, yazın ise çok fazla pişirmeyecek bir kumaş niteliğinde olmalıdır. Bunun dışında ayrıca olarak zaten feracelerde daha ince seçimler de bulunmakta ve hanımlar da yaz aylarında bu feraceleri giymektedir. Feraceler vücudun tamamını kaplayan, hiçbir yerini göstermeyecek şekilde üretilmiş olan giysilerdir. Her geçen gün tesettür modası yenilenmekte, piyasaya birbirinden güzel feraceler çıkmaktadır. Tesettürlü hanımlar da bu feraceleri günlük hayatlarındaki kombinlerinde gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Feraceler çok farklı renklerde üretiliyor olsa da, genellikle en ok tercih edilen renkler arasında siyah, kahverengi gibi seçenekler bulunmaktadır.Ferace kullanımı genellikle kış ve sonbahar aylarında daha ok artar. Kombinlemesi son derece güzel olan siyah bir ferace, her tarzdaki eşarp ya da başörtüsüyle kullanılabilmektedir. Kombini tamamlayacak nitelikte bir çanta, ve uygun ayakkabılarla birlikte, hem hassasiyetlerinize uygun şekilde giyinebilir hem de şık görünmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tesettür giyim modellerinde ülkemizde de en çok tercih edilen ürünlerden biri olan ferace, özel günlerde, günlük hayatta ve daha pek çok yerde de kullanılabilmektedir. Sade ve genellikle ıt renklerde işlenen, tezatlığı yakalayacak iki rengin uyumu moda dünyasında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu uyum tesettür modasına da yansımıştır. Zevkinize göre dilediğiniz her yerde giyinebilmeniz için feraceler tasarlanmakta ve dikilmektedir. Tesettür modası incelendiğinde dikkati çeken noktalar arasında, feracede çok fazla detay olmadığı görülmektedir. Belden kemerli, boyundan fiyonklu gibi birçok model bulunmaktadır. Ortuluyum.com, tesettürlü hanımlar için tesettür kıyafet önerisi yapan bir firmadır. Bayanların zevklerine uygun olmak üzere kap, ferace, tunik gibi çok sayıda seçenek mevcuttur. Her sene, moda anlayışı değişir ve bu değişen moda anlayışı, doğrudan tesettür giyimi de etkiler. Tesettürlü hanımlar feraceleri yaşadığımız her alanda kullanabilmektedirler. Düğüne gitmek için kullanmış oldukları feracelerinde işleme detayları kullanılabilmektedir. Tesettürlü bir hanımın da hem hassasiyetlerine uygun, hem de tesettür modasına uygun olarak giyinmesi de son derece mümkün olarak dikkat çekmektedir. Feraceler çok farklı fiyatlardan satılmaktadır.

 

2016 Tesettür Ferace Modası Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git