Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri
7 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

 

2016 düğün sezonunda kapalı gelinlik modellerinde hemen her markada dantel işlemeler görülüyor. Yaz gelinlerini sevindiren yeni moda dantel detaylı tesettür gelinlikler ile gelin adayları güzelliğine güzellik katıyor. Gelinlik koleksiyonlarına bakıldığında beyaz, kırık beyaz, krem, ekru tonlarının haricinde pudra ve uçuk pembe tonları da göze çarpmaya başladı. Kapalı gelinlik modellerinde kırmızı kuşak kadar siyah ve pembe kuşaklar da gelinliği zenginleştiriyor. Boğazlı tesettür gelinliklerde yakanın boğazı tamamen sardığı modellerde bu kısım baş örtüsü ile birbirine tutturulmuş. Tamamı dantel kaplama A kesim kabarık etekler de favoriler arasında.

Türban ve türbandan sarkan iri nakış detaylı duvaklar da gelinlerin çok beğendiği ayrıntılardan biri. Tesettür gelinlik modasında yeni bir aksesuar olarak tüyler de eklendi. Gelin çiçeğinde, gelinliğin etek uçlarında, bel kemerinde ya da üst kısmında irili ufaklı beyaz tüyler çok moda. Artıdan hoşlanan gelin adayları için taşlı ve gösterişli modeller de üretilmiş. Özellikle gelinliği daha sade tutan, duvaklarda gösterişe yer veren koleksiyonlar var. 2016 tesettür gelin modelleri arasında minik pırıltılı, altın şeritli, simli tül duvaklar türbanın üzerine kullanılıyor. Gold ve inci işlemeler göz kamaştırıyor. Gri melanj parlak taşlar ve payetler de kabarık gelinlik modellerinde sıkça kullanılıyor. Tesettür gelinliğin duvak ve tesettür gelin başı ile uyumlu olması çok önemli. Bu yıl kapalı gelinliklerde bel kısmı büzgülü güpür detayların aşağı sarkan modeldeki tasarımları çok trend oldu. Belin altından kıvrılan bu kesimler abiye ve gelinliklerde kadınların favorisi haline geldi. Üzeri papyon ve gömlek formunda, altı uzun etekli gelinlik modelleri ise tesettür modasında yeni bir akım yaratır.

 

2016 Tesettür Gelinlik Modeli Resimleri

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git