Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Gömlek Trendleri

2016 Tesettür Gömlek Trendleri
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Gömlek Trendleri

Söz konusu tesettür giyim olduğunda en çok değişkenlik gösteren ürün grupları içinde 2016 Tesettür Gömlek Trendleri ilk sırayı almaktadır. Gömlekler ve bluzların daha rahat ve şık bir görüntü oluşturma konusunda oldukça etkili olması sebebi ile her zaman aklımızın bir köşesinde yer edindiklerini görebilmek mümkündür.  Her ne kadar tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor olsa da doğru kombinlenmediği takdirde hatalı bir görüntü oluşturmaya da oldukça müsait olması sebebi ile bu ürünlerin seçimi sırasında dikkatli olunması gerekmektedir.

Klasik parçalarla kombin edilebilecek gömleklerle spor parçalarla kombin edilebilecek gömlekler arasında oldukça büyük farklılıklar bulunur. Bunların uyumsuz bir şekilde kombinlenmesine bağlı olarak çirkin sayılabilecek bir görüntü oluşturmamak için tesettür giyimdeki trendleri takip etmenizin büyük faydasını görebilirsiniz. Ancak bu gömlekleri kombinleme konusunda sıkıntı çekmeyenler arasında yer alıyor ve günlük yaşamınızda da sıklıkla gömlek kullanıyorsanız bu yıl daha modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak olan önerilerimizi göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Yakalı gömlekler: Özellikle işe giderken çok doğru bir seçim olacak olan bu gömlek modelleri hem şık hem de daha resmi bir hava yaratabilmek için en doğru seçim olacaktır. Renk tercihlerinizi de beyaz, bej, gri ya da fildişi gibi sade renklerden yana kullanmanız çok doğru bir seçim olacaktır.

Yaz için turkuaz, Sonbahar için haki yeşili gömlekler: Gömlek alırken renk seçimi konusunda kararsız kalıyorsanız mevsime göre renk seçimi yapmanızı öneririz. Sonbahar ayları için haki yeşili toprak renkleri ile uyumlu bir kombin oluşturmanıza olanak sağlayacakken mevsimin canlılığını yaşayabilmek için yaz aylarında tercihinizi turkuazdan yana kullanmanızın doğru bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

Biyeli gömlekler: Daha zarif bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlayacak olan biyeli gömlekler sayesinde özellikle genç bayanların daha şık bir görüntü oluşturması söz konusu olabileceğinden seçimlerinizi yaparken bu hususlara dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Bu gömlekleri hem günlük yaşamınızda hem de okula giderken rahatlıkla kullanmanız söz konusu olabileceğinden gömlek tercihlerinizden birini de bu modellerden yana kullanmalısınız. İspanyol paça pantolonlar ve uzun eteklerle mükemmel bir uyum içerisinde olan bu gömleklerin her zaman sizi şık bir bayan olarak göstermesini sağlayabilirsiniz.

Yarasa kollu gömlekler: Sıcak yaz ayları için en doğru seçim olarak karşınıza çıkan bu modeller sayesinde sıcak havaların sizi bunaltmamasını sağlayabileceğiniz gibi bunu sizi daha modern bir hale getirecek olan gömlek modelleri ile gerçekleştirebilmeniz söz konusu olabilecektir. Farklı renk ve kumaş seçenekleri ile her türlü ortam için uygun bir gömlek bulmanıza olanak sağlayan bu modeller sayesinde ne giyeceğim kaygısı yaşamaz ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Kot gömlekler: Her yıl olduğu gibi 2016 Tesettür Gömlek Trendleri içerisinde de kendine yer edinmeyi başarabilmiş olan kot gömlekler daha rahat bir görünüşe sahip olmanızı sağlayabileceği gibi bunu da şık kalarak gerçekleştirmenizi sağlayacağı için çok doğru bir seçim olacaktır. Daha konforlu olmasının yanı sıra her zaman trend kalmayı başarabiliyor olması sebebi ile gömlek alışverişlerinizde mutlaka bir tane kot gömlek almayı ihmal etmemelisiniz.

Detaylara sahip gömlekler: Daha önceki yıllarda sade çizgilere sahip gömlekler kullanmayı tercih eden kişiler arasında yer alıyorsanız bu yıl detayları bulunan gömlekler almanız gerektiğini mutlaka bilmelisiniz. Özellikle cep, kolye ve zincir gibi ekstra özelliklere sahip olan gömleklerin her ne kadar bazen aşırıya kaçtığını düşünecek olsanız da 2016’nın trendleri arasında yer aldığını düşünecek olduğunuzda mutlaka bu modellere gardırobunuzda yer vermeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Bu yüzden alışverişe çıktığınızda bu gömleklere de göz atmanızın faydasını görebilirsiniz.

2016 Tesettür Gömlek Trendleri Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

2016 Tesettür Gömlek Trendleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git