Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür İlkbahar Yaz Modası

2016 Tesettür İlkbahar Yaz Modası
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür İlkbahar Yaz Modası

Kapalıların dünyasında giyim oldukça önemlidir. Onlara tek parça kıyafetlerde bile şıklığı simgeleyebiliyor, aynı zamanda huzur veren görüntüleri ile güzellik masum tabloyu ortaya rahatlıkla serebiliyorlar. Tesettürlü bayanların yüzü nur görünür. Onlar inançları ile Allah’a kendilerini teslim ettikleri için, o temizlik yüzlerine yansır. Bu yüzden onlar giyim konusunda kendilerine özgün bir duruş sergilemektedirler. Alımlı, hoş, adeta zarafet tablosu oluşturan tesettürlü bayanlar,2016 yılında kaleme alınılan en cezp edici güzelliği ile tasarımcıları ayaklandıran ürünler ile bu yılın tadını çıkartabilecekler. Kadının koleksiyonu önce ruhu ile eşleşen görüntü kimliğidir. Her zaman güzel görünmek ve beğenilmek, hatta iltifat edilerek egoları şımarsın ister bayanlar. Bunun açık ve ya kapalı olması ile bir alakası yoktur. Bu tamamen kadının sevgiye odaklandığı noktadır. Ve her zaman isteriz ki o güzelliği ile adlandırılsın.
Tesettür-modası
Artık havalar yavaşça ısınmaya başladı sayılır. Mart ayından sonra birkaç kez derinden üşüme yaşayacağımız kesin. Peki ya sonrası? İlkbahar gelerek yazı müjdeleyecek. Havaların güzelliğini anlatacak. İşe önce doğa ile başlayacak. Her yeri çiçekler saracak ve doğa yine en güzel çıplaklığı ile ben buradayım diyecek. İşte o zaman doğa bile kendini bu kadar içten yenilerken siz ne olacaksınız. Sizinde fikirleriniz doğanın güzelliği ile değişecek. Yaz modasını yaşamak isteyeceksiniz. Açıklar için tasarlanan onca kıyafet aynı şekilde tesettürlü bayanlar içim emek ile piyasaya sürülmüştür. Her kumaşı dokuması ile kaliteyi simgeleyen alıcılarına kendini sevdiren albeni güdüsünü işleve geçiren pozisyonda üretilmektedir. Bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız, ona sadece seyirci olmayın. Onu izlemek yerine keşfetmeyi deneyin. Çünkü keşif güzelliğe sahip olma yetinizi geliştirecektir.
Bayan olmanın bir güzel yanı da seçici olmaktan ileri gelmektedir. Seçimlerinizde kararsızlıklar yaşayacaksınız. Sizin tarzınız ve beğeni güdüsü biraz sizi zorlayabilir. Çünkü 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda modanın ruhunu derinden hissedeceksiniz ve size sunulan birbirinden güzel elbise, tunik, şal modelleri, yazma modelleri, tunik modelleri, bluz modelleri ve daha fazlası tesettürlü bayanların bütün ihtiyaçlarına uygun ebatlarda yapılan kıyafetlere sahip olma şansını yakalayacaksınız. Sizin seçimlerinize saygı duyuyor en güzel kıyafetlere sahip olmanızı istiyoruz.

2016 Tesettür İlkbahar Yaz Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git