Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Kap Modelleri

2016 Tesettür Kap Modelleri
11 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Kap Modelleri

2016’da Yeni  Tesettür Kap Modelleri

Yeni Tesettür Kap Modelleri her zaman şık olmanıza olanak sağlayacak Yaz aylarının yanı sıra  sonbahar mevsiminde  ve serin havalardan şıklığınızı koruyabilmeniz mümkün olacaktır.Yaz aylarında ; daha açık renklerin tercih edildiği kap modellerinin tesettürlü bayanlar tarafından daha çok tercih edildiğini söylemek isteriz. Özellikle hâkim yaka kap modelleri  hem çok şık hem de bayanların eşarplarını diledikleri bağlama imkanı da sunuyor. Bu sayede sıcak yaz aylarının yanı sıra ve yazdan kalma sıcak günlerin yaşandığı  sonbahar ayları için çok ideal bir seçim olan  Tesettür Kap Modelleri sayesinde her zaman zarif ve şık olmak artık mümkün. Hemen her boyda kap modellerinin olduğu 2016 sezonunda ayak bileklerine kadar uzanan uzun kaplar hayli revaçta. Ayrıca  maxi boy dediğimiz bilekle diz arasında kalan kap uzunlukları da vitrindeki yerlerini çoktan almış. Diz altında kalan modeller ise özellikle minyon  tip tesettürlü bayanların fazlasıyla tercih ettiği modeller arasında.

2016 Tesettür Kap Kombinleri

2016 Tesettür Kap Kombinlerinde en çok dikkatimi çeken çok dar paçalı bilekte biten pantolonlarka çık şık durduğu. Hangi renk kap seçerseniz seçin sar paça bilekte biten beyaz pantolonla rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Bizde çare çok   eşarbınız ya da şalınızla uyumlu renklerdeki pantolonlar ile rahatlıkla kombine edebilirsiniz.

2016 Tesettür Kap Modellerinde Renkler

2016 Tesettür Kap Modelleri içerisinde özellikle daha çok sonbahar aylarında kullanabileceğiniz sezonun trend rengi, bordo, lacivert, mor, koyu mavi ve koyu pembe gibi renklerin  olduğunu söylemeden geçmek istemedik. Bu renkleri  yaz ayları içinde terc,h edebilirsiniz. Ama biz size  yaz mevsimi için tercihinizi açık renkli modellerden yana yapmanızın çok  daha doğru bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

2016 Tesettür Kap Modellerinde Detaylar

Kap Modellerinde detay olarak ilk gözümüze çarpan tüm kap modellerin çizgilerinde detayların daha çok ön plana çıktığını görüyoruz. Üst bölüm fermuarlı olan bu modellerin ceplerinden etek kısmında cep olan modellerin yanı sıra giyimi oldukça pratik olan ön kısmı tümden fermuarlı ya da düğmeli modellerin de çok revaçta olduğunu söylemek isteriz. .  Sadece fermuar, cep ve düğmeli modellerde kaplara eklenen çeşitli parçalar ve asimetrik kesimleri ile daha çok hareket kazanmış. Bu Nedenle kap modelleri arasından seçim yaparken özellikle tesettürlü genç bayanların beğenisini kazanan kap modelleri arasından açık renkli ve ince detayları bulunan modelleri seçmenizi öneriyoruz. Kap modellerinde bu kadar farklı renk ve modellerin kullanılıyor olması kapların hem yaz mevsiminde hem de sonbahar mevsiminde rahatlıkla kullanılacağını şimdiden gösteriyor. Ayrıca eskiden sadece yaz ayları için tercih edilen  bir çok rengin sonbahar ve kış aylarının başlarında da  kullanılmaya başlaması sebebi ile kışın artık kasvetli havasından kurtulmak çok daha kolay bir  hale gelmiştir. Önceki sezonlara nazaran daha çok asimetrik kesimlere sahip olan kap modellerinin 2016 sezonu boyunca daha çok kullanılacağını söyleyebiliriz. Sıradanlığı sevmeyen tesettürlü bayanlar asimetrik kesimler sayesinde daha şık ve modern bir görüntüye kavuşacak. Renkli kap modelleri sayesinde sonbahar aylarında da daha canlı ve şık bir görüntüye kavuşabileceğiniz mevsimine göre  yine bu renkli lap modelleri ile kombin edebileceğiniz bor paçalı ve a dar paçalı pantolonlar sayesinde de kendinizi  hem daha rahat hem de çık hissedeceksiniz. Ayrıca bu tarz kaplarda de fuşya ve kırmızı ile lacivert pantolon kombinelerin renklerinin çok daha uyumlu göründüğünü söyleyebiliriz Lacivert kumaş üzerine fermuar ve düğme detayları ile zenginleştirilmiş olan kap modeller size farklı kombinler oluşturma konusunda rahatlık sağlayacaktır. Diğer 2016 Kap Modelleri konumuz içinde http://www.ortuluyum.com/2016-tesettur-kap-modelleri/ buraya bakabilirsiniz.

KAP MODELLERİ

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git