Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Kap Modelleri

2016 Tesettür Kap Modelleri
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Kap Modelleri

2016 Tesettür Kap Modelleri size seçimlerinizi yaparken büyük  bir kolaylık sağlayacaktır.  Her zaman şık olmanıza olanak sağlayan önerilerimiz sayesinde yaz aylarının yanı sıra Sonbahar yaklaşırken de serin havalardan kendinizi şık bir bayan olarak koruyabilmeniz mümkün olacaktır.

Söz konusu yaz ayları olduğunda daha açık renklerin tercih edildiği düşünülecek olduğunda kapalı giyim tercih eden bayanlar için de açık renkli kapların daha fazla rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Hakim yaka kap modelleri sayesinde bayanlara diledikleri gibi eşarp bağlama olanağı sunuluyor. Bu sayede her bayan dilediği gibi rahat şekilde kendine özgü eşarp bağlama tekniğini de kullanabiliyor. Sıcak yaz ayları ve yazdan kalma sıcak günler yaşanan Sonbahar ayları için çok doğru bir seçim olan  sayesinde her zaman zarif ve şık bir bayan görüntüsü oluşturmanız söz konusu olabilecektir.

Genel olarak  içinde uzunluğa baktığımız zaman hemen her boyda kap modellerini görebiliyoruz. Ayak bileklerine kadar uzanan uzun kapların yanı sıra maxi boy dediğimiz bilekle diz arasında kalan kap uzunluklarını da görebiliyoruz. Ayrıca diz altında kalan modellerin de fazlasıyla tercih edildiğini görebilmek mümkün. Kaplarla kombin edilen giyim ürünlerine baktığımız zaman en çok dar paçalı bilekte biten pantolonların ilgi gördüğünü söyleyebiliyoruz. Hangi renk kap alırsanız alın beyaz pantolonla rahatlıkla kombin edebileceğinizi görebileceğiniz gibi eşarbınız ya da şalınızla uyumlu renklerdeki pantolonları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2016 Tesettür Kap Modelleri içerisinde Sonbahar aylarında kullanabileceğiniz lacivert, mor, bordo, koyu mavi ve koyu pembe gibi renklerin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu renkler de yaz aylarında kullanılabilecek olsa da Yaz mevsimi için tercihinizi açık renkli modellerden yana kullanmanızın daha doğru olacağını söyleyebiliriz.

için detaylar konusuna baktığımız zaman tüm modellerin çizgilerinde detayların ön plana çıktığını görebiliyoruz. Fermuarlı üst bölüm ceplerinden etek kısmında cep olan modellerin yanı sıra giyimi kolay olan tüm ön kısmı fermuarlı ya da düğmeli modellerin de beğeni topladığını görebiliyoruz.  Sadece cep ya da fermuar ve düğme eklenerek değil kaplara eklenen parçalar ve asimetrik kesimleri ile de hareketlendirilen kapların çok doğru bir seçim olarak karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Bu yüzden kap modelleri arasından seçim yaparken özellikle genç bayanlara hitap eden kap modelleri arasından açık renkli ve ince detayları bulunan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz.

2016 Tesettür Kap Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

2016 Tesettür Kap Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git