Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Kombin Önerileri

2016 Tesettür Kombin Önerileri
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Kombin Önerileri

2016 Tesettür Kombin Önerileri bu yazımızda detaylı anlatılmıştır.

2016 Tesettür Yelek Modelleri ve Kombin Önerileri

2016 tesettür yelek modelleri açısından oldukça zengin bir sene. Tesettür yelek modellerindeki zarif dokunuşlar, yelekleri tesettür şıklığının tamamlayıcı öğesi yapmaya yetiyor.

2016 tesettür yeleklerde öne çıkan detaylar

Boydan boya yelekler
Son zamanlarda sokak modasında Japon rüzgarlarının estiğini biliyoruz. Japon kimono modasının bir uzantısını tesettür yeleklerin boydan boya modellerinde görebiliyoruz. Bu modeller, form olarak uzun ve geniş bir yüzeyi kapladığından hareketli parçalardır. Boydan boya tesettür yeleklerin boru paça pantolonlarla kullanıması daha doğrudur. Elbise izlenimi veren ve önden bağlamalı modellerini  basen bölgenizi kapatan ve vücuda  tam olarak oturmayan ancak çok bol da olmayan gömlek, kazak ya da tuniklerle kullanabilirsiniz.

Ayrıca boydan boya tesettür yelekler, eğer iddislı bir tarzınız varsa uzun elbiselerinizle  de harika bir gönümü yaratacaktır.

Drapeli tesettür yelekler

2016 Tesettür Kombin Önerileri konusunda drapeli tesettür yeleklere değinmeden edemeyeceğiz. 2016 yılında da drapeli tesettür yeleklerin çok moda olacağı düşünülüyor.
Eteklerinde drape kullanılan tesettür yeleklerin kat kat açılan formu, düzgün vücut hatlarına sahip tesettürlü hanımlarımıza çok yakışacaktır. Kilolu ya da büyük beden tesettürlü hanımlarımız etekleri katlarla hareketlendirilmiş drape yelek  modellerinden uzak durmalıdır. Kalın kuşaklı drapeli, çok uzun olmayan yelek modellerini geniş paça pantolonlarla ve gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Bu modeller, peplum etkisi yaparak belinizi daha ince gösterecektir. Uzun drapeli yelekler hareketli parçalar olduğundan boru paça pantolonlarla tamamlamak daha doğrudur.

Kalın Kuşaklar ve Deri Detaylar
Kalın kuşaklar ve deri modası tesettür giyimde yeleklerde dahi kendine yer bulmayı başarmış. Deri ya da kendi kumaşından kalın kuşaklarla bağlanan yelekler, bedeni daha formda gösteriyor. Ayrıca kuşaklı ve eteği çan şeklinde açılan yelekler göbek ve basen bölgesini iyi kamufle ettiğinden basen bölgesi kalın hanımlara hitap ediyor.

2016 modellerinde deri detaylar, yeleklere zarif bir hava katıyor. Yakalarda, kol ağızlarında ya da bel gölgesinde deri detayın kullanıldığı yelekler, deri pantolon, gömlekler ve topuklu ayakkabılarla oldukça hoş bir kombin oluşturacaktır.

2016 Tesettür Kombin Önerileri resimlerini aşağıda görebilirsiniz.

2016 Tesettür Kombin Önerileri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git