Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Modası Yeni Trend Eşarpları

2016 Tesettür Modası Yeni Trend Eşarpları
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Modası Yeni Trend Eşarpları

2015 TESETTÜR MODASININ YENİ TREND EŞARPLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Tesettür giyimi en önemli parçası olan eşarpların çeşitliliği fer geçen gün artıyor. Modayı yakından takip eden kadınlar, eşarp seçimi konusunda oldukça seçici davranmaktadır. Çünkü muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanlar için en önemli aksesuar eşarplarıdır. Bir kadının dolabında onlarca eşarbı vardır. Çünkü her kıyafete farklı bir eşarp kullanılması gerekmektedir. Aynı zamanda kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısıdır.

2015 eşarp modelleri, her yaştan bayana hitap edecek birçok modelden oluşmaktadır. Abiye elbiseler ile kullanılan eşarplar, gündelik kıyafetler ile kullanılan eşarplar, iş hayatında kullanılan eşarplar gibi, birçok tarzda eşarp bulmak mümkündür. Eşarpların en göz alıcı detayı desenidir. Bundan dolayı, kumaşı ne kadar kaliteli olursa olsun kötü bir desene sahip olan bir eşarbın tarz olabilmesi ve beğenilmesi mümkün değildir.

Bu yılın eşarplarında, desenler birbiri ile oldukça uyum içinde dizayn edilmiştir. Küçük geometrik şekillerin geçişleri tam bir ahenk içerisinde tasarlanmıştır. Küçük çiçekli eşarplar, puantiyeli eşarplar, ekoseli eşarplar ve geometrik desenli eşarplar ise, 2015 yılına damgasını vuran eşarplardır.

Eşarp kumaşları ise, genellikle ipek, ipek saten, krep ve pamuklu kumaştır. En önemli özelliklerinden biri de, kaymayan ve terletmeyen kumaşların kullanılmasıdır. Bu sayede kadınların kendilerini daha rahat ve daha iyi hissetmeleri hedeflenmektedir. Her kadın güzel gözükmek ve tarz yaratmak ister. Bunun en güzel göstergesini ise, kullandıkları eşarplardan belli ederler.

2016 Tesettür Modası Yeni Trend Eşarpları

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git