Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Modası

2016 Tesettür Modası
1 Mart 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Modası

Kadın incedir, ayrıntıcıdır. Kolyeden küpeye ayakkabıdan çantaya, cüzdandan şala kadar her şey aksesuarlar her kadın için çok önemlidir. Kapalı kadınların ek olarak takısı, aksesuarı tabiki şalları, başörtüleridir. 2016 Tesettür Modası ‘nı sizlere en trend şekilde açıklamaktayız.Her renk çeşit çeşit model model şallarla değişiklik, tarz bizlerin elinde. Kapalı kadınlar için tekstil firmaları resmen bir çığır açtı, kapalı perdeleri araladılar. Yeni dönem popülerleri digital şallar, desenli şallar ipek şallar, püsküllü şallar ve özellikle hazır türbanlar oldukça trend. Hem kullanımı çok kolay hem çok kullanışlı ve zarif. Her tesettürlü kadının ihtiyacı ve biraz da mutluluğu aslında.

Desenli-etek-tesettür-kombin
Digital şallarla, özellikle genç kapalı kadınlar hem yaşlarını ifade ediyorlar hem de kendilerinden ödün vermiyorlar. Püsküllü şallar ise desenleri, şekilleri, parlak modelleri ile birbirinden şık birbirinden harika. Kapalı kadınların tercihi özellikle bu püsküllü şallar oldukça güzel hatta harika. Bu dönemlerde açık hanımların da şal olarak tercih ettiği bu modeller oldukça trend, hatta çok ama çok popüler. Hazır eşarplara gelirsek eğer, tesettürlü bayanları eşarp bağlama sıkıntısından kurtarıyor. Birçok eşarp, şal bağlama şekli var ve bazıları oldukça zahmetli. Kapalı bayanların kullanımına çok uygun bu hazır şallar istediğiniz modelde kullanıma hazır olarak dolaplarınızda yerlerini almaya çoktan hazırlar. Hem rahat hem şık.

Tesettür-elbise-kombinleri
Kapalı kadınlarda kombinler tabiki başörtüsü ile sınırlı kalmıyor, bunlar dışında bunların tamamlayıcıları da oldukça önemli boneler, dantelli kolluklar, pançolar, broşlar, topuz tokaları, taşlı iğneler, dantelli veya küpürlü boyunluklar da kapalı hanımların şık ve feminen kombinlerinin bir kısmını oluşturuyor. Kapalı kadınların bu aksesuarlar arasında doğru seçimleri onları tesettür içinde en şık noktaya taşımakta yeter de artar bile.

Tesettür-elbise-tesettür-elbiseler
Diğer bir aksesuar ise her kadında olduğu gibi kapalı kadınlarda da çanta ve cüzdan ikilisi tabi ki. Her kadının dolabında zamanında aldığı kullanırken sıkıntı çektiği ve kullanmaktan vazgeçemediği birden çok güzel çantası vardır eminim. Açık bir kadın için çantayı kombinlemek belki kapalı kadınlara göre daha kolay olabilir. Çünkü açık bir kadının ahenk oluşturması daha kolayken kapalı bir kadının kombinlemesi gereken daha çok aksesuarı vardır. Seçeceğiniz çanta ve cüzdan tercihen bir takım olması daha güzeldir tabiki. Kapalı bir kadının seçtiği sade bir kıyafete, renkli hareketli püsküllü kendini belli eden bir çanta daha güzel bir kombin olurken; hareketli bir kıyafete seçilen sade belki daha da küçük boyutlarda çantalar daha şık güzel bir kombin oluşturur.

Tesettür-modası
Kombinlerin daha ve en göz alıcı kısmı ayakkabılar. Güzel bir ayakkabı en sıradan elbiseyi bile en iyi, ödüllü tasarımcının tasarımı havası yaratabilir. Kapalı kadınların ayakkabı tercihi ise çekici, dişi değil daha feminen ama hanım bir yapılı tercih edilmelidir ki tesettürlü hanımların tarzına uyum sağlasın. Şık görünümlü güzel günler geçirmeniz dileğiyle.

2016 Tesettür Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git