Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Nişanlık Modelleri

2016 Tesettür Nişanlık Modelleri
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Nişanlık Modelleri

Yaz sıcaklarını geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde nişan ve düğün sezonunun tekrar açılmaya hazırlandığını görebiliyoruz. Elbette bu özel günlerde ev sahibi olan nişanlanacak veya evlenecek olan bayanların her zamankinden daha güzel görünmeyi istemesi söz konusudur. Her ne kadar tesettür giyim sonradan gelişerek büyümüş olsa da hem gelinlik hem de nişanlık modelleri için çok fazla seçeneğin bulunması kafanızı karıştırabilir. Bu yüzden 2016 Tesettür Nişanlık Modelleri arasından seçim yapmanızın işinizi daha kolay hale getireceğini söyleyebiliriz.

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan ve yeni bir hayat için ilk adım olarak nitelendirilen nişan gününüzde daha şık olmak için yeni trendleri takip etmeniz ve tasarımcıların yeni geliştirdikleri nişanlık modellerini incelemeniz yararınıza olacaktır. Ancak hala doğru nişanlık seçimi konusunda kararsız olan bayanlar arasındaysanız sizler için 2016 Tesettür Nişanlık Modelleri arasından seçtiğimiz ve trend olmasını beklediğimiz modelleri incelemeniz işinizin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Renk seçimleri konusunda da vereceğimiz tavsiyeler sayesinde kendinize en uygun nişanlığı bulma konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Hem sizin için en uygun modeli hem de sizden sonra nişanlanacak olan kızların bile gıpta ile bakacağı bir modeli bulma konusunda size önerilerimizi dinlemeniz çok işinize yarayacaktır.

Tüm gelinlik ve nişanlık modellerinde olduğu gibi tesettür nişanlık modellerinde de vücudunuza en uygun olan modeli seçmeniz çok önemlidir. Ancak sırf bedeninize uygun diye de hiçbir özelliği olmayan ve içinize sinmeyen bir modeli de kullanmamalısınız. Sizin için hayatınızda ilk ve tek olan bu özel günü daha anlamlı kılabilecek olan nişan fotoğraflarınıza baktığınız zaman memnun kalmanızı sağlayacak olan nişanlıkları tercih etmeniz gerekir. Omuzlarınız genişse kol kısmında işlemeleri bulunmayan ancak nişanlığın üst kısmında taş işlemeler bulunan nişanlıkları tercih etmeniz gerektiği gibi vücudunuzun özelliklerine göre seçim yapmanızın daha doğru olacağını söyleyebiliriz. Bu sayede olduğunuzdan daha kilolu ya da kısa görünme riskinden de kurtulmuş olursunuz.

Tesettürlü bayanlar için hazırlanmış olan taş işlemeli ve kabarık modeller arasından seçim yapmanız doğru bir seçim olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken konu kullanacağınız renktir. Pek çok bayan pembe renkli nişanlıklar giymeyi tercih ediyor olsa da bazı bayanlar için bu renk yanlış bir seçim olabiliyor. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken daha çok ten renginize en uygun olan renkler arasından seçim yapmaya özen göstermeniz gerekir. Toz pembe bir nişanlık çok esmer ya da çok beyaz tenli bir bayana göre değildir. Esmer tenli bayanlarda absürd duran bu renk beyaz tenli bayanlarda da soluk bir görüntü oluşmasına neden olacağından yanlış bir seçim olacaktır. Beyaz tenli bayanlar için daha çok parlament mavisi gibi renklerin kullanılmasının daha doğru bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

2016 Tesettür Nişanlık modellerine genel olarak baktığımız zaman taş işlemeli modellerin yanı sıra dantelli ve güpürlü nişanlık modellerinin de fazlasıyla kullanıldığını görebiliyoruz. Dantelli modeller daha zarif bir görüntü oluşturmakla beraber güpürlü modellerin de daha nostaljik bir hava katıyor olmasının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fil dişi bir nişanlık üzerine eklenmiş olan koyu gri renkteki dantel detaylarının bu sezonun trend modelleri arasında yer aldığını görebilirsiniz. Aynı şekilde üst kısmı sade olan ve etek kısmında da güpürler bulunan nişanlıklar da bu yıl bayanların gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri nişanlıklar arasında yer alıyor. Yakın zamanda nişanlanmayı planlayan bayanlar arasında yer alıyorsanız nişanlık seçiminizi yapmadan evvel bu modellere bakmanızın size büyük kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Daha sonra pişman olmamak için son kararınızı vermeden mutlaka bu modelleri denemelisiniz.

2016 Tesettür Nişanlık Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git