Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Tasarımları

2016 Tesettür Tasarımları
11 Mart 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Tasarımları

Günler geçmiyor ki yeni bir moda trendi oluşmasın. Günler geçmiyor ki yeni bir tasarım ortaya atılmasın. Evet, efendim modanın tarihsel evriminden söz etmeye gerek yok. Modanın tarihini araştırmaya kalksak o kadar derinlere ilerleriz ki bugüne kadar nasıl geldiğine anlam vermek mümkün değil. En azından eski ile günümüzü karşılaştırdığımızda şöyle bir düşünceye kapılıyor insan. Bu hızda ilerleyen bir modanın hala nasıl insanüstü bir duruma gelmediği. Sevgili bayanlar yıl oldu 2016 ve günler geçtikçe moda üzerine eşsiz tasarımlar ortaya çıkıyor. Tam şu soruyu kendimize sorarken ‘’ bundan daha iyisi sanırım gelmez ‘’ ancak ertesi gün daha iyisini ve daha kendini geliştirmişine denk geliyoruz. Kapalı giyim modası da işte bu.

Tesettür-elbise-kombini
Bundan yirmi sene önceye döndüğümüzde sokaklarda olsun kamusal alanlarda olsun nereye bakarsak bakalım tek şekil gösterişten uzak bir kapalı giyimin yirmi sene sonra geldiği noktaya insan hayret ediyor. Yirmi sene önce kapalı giyimin buralara geleceğini moda ile evrimleşip eşsiz tasarımların ortaya çıkacağını söylesek inanır mıydınız. Tabikide inanmazdınız. Ancak kapalı giyim ve tesettür modası o kadar kendini geliştirdi ki artık birçok yerde bu konulardan bahsedilirken en ünlü modacılar bile tesettür modası adı altında defileler düzenleyerek yeni tasarımlarını görücüye çıkarıyor. İnternet üzerinde kurulan birçok alışveriş sitesinin yanı sıra eşsiz ve benzersiz kombinler le hayat bulan tesettür lü bayanlara hitap eden moda ince çizgisinden aşmayıp kendi yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sevgili bayanlar bu kadar gelişmişlik varken bizde size birkaç kombin fikri vermek istedik. Sizlerin bilgili olduğu konular bunlar ancak bazı hassas noktalara değinmek istedik ki birçok bayan kombin yaparken yanılabiliyorlar. Örneğin mat bir stiletto üzerine açık renk etek veya pantolonun güzel olduğunu fakat bunlarını birbirleri ile tamamen zıt olduğunu bilmiyorlar. Bu konuda sizlere birkaç hususta bilgi vermek ve sizin modaya verdiğiniz değere saygı göstererek birkaç bilgi paylaşmak istiyoruz.

Trend-tesettür-elbise-modeli
Öncelikle sevgili bayanlarımız için bilmeleri gereken en önemli şey konsepttir. Konsept konusuna gelince birçok televizyon programı ve internet blog sayfalarında yapılan yayınlar ile konsepte göre verilen kombinlerin ne kadar tercih edildiği ortada. Modacıların yakındığı temek kavram kapalı giyimde tek renk tercih eden bayanlarımızın takılarını yeterli yapamamaları. Haklı olarak bazı bayanlarımız abartıyı sevmediği için takı takmayı da sevmiyorlar ancak tek renk kombinler de takının çok olmasa da biraz abartılması gerektiği savunulmaktadır. Kapalı bayanların küpe takmadığı gerçeği ilede bu güzelliği çantaları ile ön plana çıkarmaları gerektiği tezi savunulmuştur. Kapalı giyimde çantanın yeri o kadar büyüktür ki bazı kişiler bunu dikkate almadığı gibi omuza askılı çantalar tercih etmişlerdir. Ancak bizim size tavsiyemiz 2016 yılı askılı çantaların değil elde taşınan çantaların yılıdır. Moda ile kalın efendim.

2016 Tesettür Tasarımları Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git