Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Tunik Modelleri

2016 Tesettür Tunik Modelleri
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden birisi olan tuniklerin çeşitli tasarımlarla zenginleşebiliyor olması sayesinde bayanların günlük yaşamının en çok tercih edilen ürünleri olan tuniklerini değişik kombinlerde rahatlıkla kullanabilmelerinin mümkün olduğunu görebiliyoruz. 2016 Tesettür Tunik Modelleri söz konusu olduğunda ise daha fazla çeşitliliğin göze çarpması sebebi ile bayanların bu giyim ürünleri içerisinden seçim yapmalarının daha zor hale geldiğini görebilmek mümkündür.

Her mevsime farklı renk ve modellerin kullanılıyor olması sebebi ile daha fazla çeşitlilik oluşması bayanların zorlandıkları konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanılan renk sebebi ile kışlık olarak nitelendirilen tuniklerin bu yıl yaz mevsiminde de rahatlıkla kullanıldığını görebilmek mümkün. Ayrıca eskiden sadece yaz aylarında kullanılan pek çok rengin kış aylarında da kullanılmaya başlaması sebebi ile kışın artık kasvetli havasından kurtulmanın daha kolay olduğunu görebilmek de mümkün hale gelmiştir.

Düz kesimli tunik modellerinin daha sık kullanıldığını gördüğümüz önceki sezonlara nazaran bu sezon daha çok asimetrik kesimlere sahip olan tunik modellerinin kullanıldığını söyleyebiliriz. 2016 Tesettür Tunik Modelleri  içerisinde sıradanlığın yerinin olmadığını anlamamıza olanak sağlayan asimetrik kesimler sayesinde daha şık ve modern bir görüntüye kavuşmanız mümkün olacaktır. Renkli tunikler sayesinde kış aylarında da daha iç açıcı bir görüntüye kavuşabilmeniz söz konusu olabileceği gibi bu renkli modellerle kombin edebileceğiniz bor paçalı ya da dar paçalı pantolonlar sayesinde de kendinizi daha rahat hissedebilmeniz ve daha rahat bir şekilde dışarıya çıkmak üzere hazırlanmanızın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

2016 Tesettür Tunik Modelleri içerisinde ilgi çeken bir diğer tunik modelinin fermuarlı modeller olduğunu söyleyebiliriz. Asimetrik şekilde konumlandırılmış olan fermuarlar sayesinde daha şık bir genç bayan olabilmeniz söz konusu olacağı için özellikle bordo renkle özdeşleşmiş olan bu modelde bir tuniğe sahip olmanızın sizin için çok daha doğru bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca bebe yaka dediğimiz bir yakaya sahip olan belden kemerli ve bele kadar fermuarı olan tunik modellerinin de çok doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.  Bu tarz tuniklerde de lacivert, fuşya ve kırmızı renklerin daha uyumlu göründüğünü söyleyebiliriz. Bu renkleri pek ok pantolonla rahatlıkla kombin edebilecek olmanız sebebi ile mutlaka gardırobunuzda bu renkte tuniklere yer vermeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Biye detayları bulunan tuniklerin de bir diğer trend tunik modeli olduğunu söyleyebiliriz. Lacivert kumaş üzerine kırmızı ince biye detaylarla zenginleştirilmiş olan modellerin size farklı kombinler oluşturma konusunda rahatlık sağlaması bakımından çift renkli tunik seçimlerinin de doğru olduğunu söyleyebiliriz. Bir diğer tunik modeli olarak 2016 Tesettür Tunik Modelleri
içerisinde doğru bir seçim olan pudra renkli dökümlü tuniklerin de size büyük bir rahatlık sağlayacağını söyleyebiliriz. Rahatlıkla vücut hatlarınızı saklamanıza olanak sağlayan dökümlü modellerin zarif bir görüntü de sunacak olması sebebi ile genç bayanlar için bu modellerin ve rengin daha doğru olacağı bir gerçektir. Bu sebeple son kararınızı vermeden ve alışverişlerinizi tamamlamadan evvel bu modelleri de denemenizin faydasını göreceğinizi söyleyebiliriz.

Kot görünümlü kumaşa sahip tuniklerin de bu yıl her yıl olduğu gibi karşımıza çıkacağını görebilirsiniz. Bu sebeple gardırobunuzda en az bir renk kot tarzı tunik olacaksa bunun buz mavisi olması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu renk değişik şekillerde kombinlenebildiğinden dolayı günlük kullanım sırasında size büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Kemerle kullanıldığı zaman da hoş bir görüntü oluşturan bu tuniklerde kullanılan cep detayları da hoş bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca omuz kısımlarına payet eklenmiş olan modellerini de arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda ya da küçük ve sıradan davetlerde de rahatlıkla kullanabilecek olmanız sebebi ile avantajlı bir seçim olacağını görebilirsiniz.

2016 Tesettür Tunik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git